Mi a véleményetek hogy vége a sulinak?👨🤝👨
Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 22:21
5/10 anonim 



válasza:





Hát dógozni kőne,csak imádkozok hogy felhívjanak.
Má kijártam...
6/10 anonim 



válasza:





Megint tele lesz a Balaton buta vizihullákkal:D
Megint tele a világ buta kölykökkel...reméljük hamar nyit a diliházuk;)
7/10 anonim 



válasza:





Én lezártam az e-naplót, mindenki jó jegyeket kapott, szeptemberig ne halljak rólatok! :)
8/10 anonim 



válasza:





Jó lejet minden gyereknek aki nálam okosabb és nem bukott meg a p*csába :)
9/10 anonim 



válasza:





Szerintem még nincs vége, a vonat még tele van reggelente sulis gyerekekkel...
10/10 anonim 



válasza:





Én már nem járok, de örülök neki. Végre nem lesznek tömve a buszok, villamosok, mikor munkába megyek. Nagyon szeretem a nyarat, sokkal szabadabb ilyenkor a közlekedés és nem kell a sok hangoskodó, óriás hátizsákos iskolással nyomorogni a járatokon.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!