Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy üres,...

Más is érzi úgy, hogy üres, sehova sem vezető az élete? Csak robotolok, hazamegyek, kutyát sétáltatok, vacsi, alvás. 35 évesen…. Pedig annyi mindent próbáltam tenni, hogy jobb legyen. De ennyit sikerült. Elfáradtam….

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A lehetőségek nem potyognak. Magunknak kell keresni, avagy létrehozni.


Sokan mondják "túl vagyok az önismereten" - a kezeléseken meg kiderül közel 30%-ot se érik el alapon.


Nekem se volt ott senki, "élmény volt" cukros vizen élni, néha kenyéren, hogy ne buruljak össze.


Lehet a csóróságot kellene megtapasztalnod, hogy változtass dolgokon.


Egy fokig kifogás a kényszer lehetőség.

Pl "valahol el kell kezdeni" - ez a kényszer.


Sokan startolnak a letett papírukon kívüli munkahelyeken. Főleg iskolákból kilépve.

Ideiglenes kényszer, aztán elválik megreked-e benne vagy sem. Egyén függő.


Lehet a monoton kényszerkezdet mókuskerekét tovább gurítottad a kelleténél és beleszürkült az elméd ezért jóval kevesebb aspektusból, kevesebb opciót látsz.

2022. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan látok én is dolgokat magamnál talán, mert nem hasznosítom a tudásomat, önmagamat.
2022. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es köszönöm, de a kiírás már túlmutat ezeken a frázisokon, amiket ideírtál. Nem úgy nincsenek lehetőségeim.
2022. ápr. 30. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!