Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy üres,...

Más is érzi úgy, hogy üres, sehova sem vezető az élete? Csak robotolok, hazamegyek, kutyát sétáltatok, vacsi, alvás. 35 évesen…. Pedig annyi mindent próbáltam tenni, hogy jobb legyen. De ennyit sikerült. Elfáradtam….

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

"...I tried so hard, and got so far,

But in the end, it doesn't even matter..."

Na erről teljesen ez jutott eszembe 😅

Amúgy igen, szerintem nagyon sokan vannak így ezzel. Én is szoktam így érezni magam néha, de ilyenkor keresek valami hobbit és az eltereli róla a gondolataimat.

2022. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Én addig éreztem ezt amíg egyetemre jártam. Mióta csak dolgozok azóta végre jobb lett.


Nem tudsz esetleg érdekesebb munkát keresni, ami nem csak robotolás?

2022. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát, amikor kilátásom se volt rá, én arra vágytam, hogy legyen egy stabil munkám, meg egy kutyám, meg lakásom. Szóval én marhára szeretek dolgozni, kutyát sétáltatni és otthon dögleni.

De te mire vágysz? Mitől lenne jobb?

2022. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Addig volt ez, míg iskolába jártam. Gyűlöltem, még most is azt érzem néha hogy időpazarlás volt. Mikor elkezdtem dolgozni, akkor éreztem hogy valamerre elindult az életem végre.
2022. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Albérlet, nem sajàt… én màr nagyon régóta dolgozom (szellemi munka, multi, de kicsinált már) a kutyám az egyetlen örömöm igen. Nincs mögöttem semmi, mármint semmilyen hàló, ahonnan indultam így is sok mindent elértem, de nincs semmim ès kilàtásom sincs rá.
2022. ápr. 29. 08:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Az életem kizárólag “kényszerválasztàsokból” áll és állt mindig is, akármilyen úton is próbáltam elindulni. Igen ahonnan indultam, ahhoz képest jobb, de attól mèg ugyanúgy nincs semmim. Semmi életem. És ezt nehè elfogadni, hogy akárhogy is erőlködsz, egy szinten túl nem tudsz jutni, ha szar helyzetből indultál. Igen tudom van, akinek sikerült, de az a millióból egy lélda sajnos nem releváns. Unom már az egész erőlködèst, az egész életem erről szólt csak. Belefáradtam, hogy az erőfeszítés sokkal több, mint a it nyerek a helyzettel. Még a jogsi is csak folytonos álom, mert egyszerűen nem tudom kifizetni…egy kis használt autóról pedig már nem is álmodozom.., saját lakàs pedig…ugyan már…
2022. ápr. 29. 08:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem keresek keveset, de sokat elvisz az albi a mindennapok, főleg amióta az èlelmiszer is ilyen drága lett. Nincs kilàtásom semerre, már nem tudom, miért is dolgozom,mert kb vegetálok. A párkapcsolatosdi pedig már nem is érdekel, totál sikertelenség az egész életem. Eddig mindig mindenben megpróbáltam a jót nézni, de elfáradtam. Belefáradtam mindenbe.
2022. ápr. 29. 08:21
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Önismereted mennyire precíz?

Mert, ha valaki nem tud mit összehozni érdemes a személyiségének részleteibe belemenni, tisztességes önismeretre szert tenni.


Ami alapon nem ártana sokaknak, hiszen a magánélettől a karrierig kihat.


Az önmagán s dolgokon többet gondolkodó, elmélkedő, majd magát fejlesztő személyek átlag 10 év alatt megteszik az utat önismerettől a karrier (minimum) elkezdéséig.


Elkezdését úgy értsd, ami passzol hozzájuk s kibontakozással párhuzamosan jön a siker és annak anyagi formája is.


Tedd fel a kérdést magad felé:

"Mindent megpróbáltam?"

"100%-ig beleadtam apait anyait?"


S próbáld magad külső szemmel elemezni.


Javítani és fejlődni pedig mindig lehet. Sőt alap:az ember élete végéig tanul, fejleszt.


Pl dédimamám 92 évesen tanult meg angolul.


Sose késő. Azt maximum halál utolsó perceiben mondhatjuk ki, hogy" késő már".


Gondold újra magadat, helyzetet, fogadd el a jelent fejben s elmélkedj, keresd a megoldást a jobbért, de legfőképpen önmagadért.

2022. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as ezeken túl vagyok. Nem az a gond, hogy nem tudom mit akarok és ezért nem illeszkedik az életem a személyiségemhez. Hanem lehetőségeim nincsenek megvalósítani azokat ès nem is voltak soha igazán. Egyedül voltam és vagyok most is mindenre. Kényszer lehetőségeim voltak és vannak. Ezért vagyok elkeseredve. Hogy tudom mit szeretnék. De egyszerűen egy ponton túl nem tudok jutni.
2022. ápr. 29. 09:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig az életed az amit te felépítettél, van akinek kevesebb, van akinek több erőfeszítésbe kerül elérni ugyanazt.

Ha változtatni szeretnél, akkor tedd meg! Mi gátol?

2022. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!