Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba és gyalog be se hajlandó jonni?

Figyelt kérdés

Mielőtt letamadnanak, nem vagyok féltékeny, isten ments. Van jogsim és bármikor használhatom az autót otthon, de anyukámnak is kell néha, akkor megengedtw hogy azzal jarjak amikor mennem kell 6ra keringő próbára ws amikor 4ig bent vagyok, ez heti 2. De mivel nincs kocsim és kerestem se, és anyukámat se akarom kihasznalni mert o fizeti a benzint.

Viszont nem egy olyan osztalygarsam van, aki még 10kmrol is kocsival jár, és képtelen buszra szállni vagy vonatra, ws allandoan ezzel villognak. Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?


Arrol nem is beszélve hogy akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról



2022. márc. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
5%
szóval 19 évesen nem lehet szülni? már az is baj?
2022. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
68%
Ne már, hogy ilyen írásképpel te egy erős gimibe jársz. Tuti most jön, hogy angolul tanulsz :D Ítélkezni azt tudsz anyukám, de inkább magaddal legyél elfoglalva, van min javítani.
2022. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Mindent lehet, csak arról is megvan a véleményem meg szerintem sok embernek😄 persze nem tudom a körülményeket, lehet erőszak áldozata lett, de nem úgy tűnt.


Amugy nektek most mi az isten bajotok van? Hogy az autocorrect atirt pár szot? Vagy hogy nem írtam ekezetet? Uristen. Vagy hogy pár betűt elgepeltem. Jezusom, ti tuti nem csináltatok meg ilyet, jó hogy ti tökéletesek vagytok🤡

Meglepodsz ha azt mondom hogy ősszel csinálom a C1-et es mar van egy B2om mi?😃

2022. márc. 30. 19:38
 44/50 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki ítélkezik. Hazudik, aki azt mondja, hogy nem. Viszont vannak, akik ilyen kicsinyes szrságokat inkább a barátaikkal beszélnek ki, mert azért tényleg nevetséges erről kérdést kiírni itt. Olyan csip-csup fszság. Inkább ezért kapsz itt. Hogy hát komolyan nincs jobb dolgod? Mert hát a válaszolóknak sincs, de szeretnének izgalmasabbakat olvasni. Csalódást okoztál, tudod. Mert őket nem érdekli ez a fszság. Úgyhogy ami frusztrációt okozott a katarzis hiánya, azt rajtad kell levezetni. Hát miért nem azt kérdezed, hogy hogyan titkold el, hogy a szeretőd a gyereked apja, nem a férjed? Az izgalmas! Ott lehet ám kielni magukat. Ez a kérdés meg ahhoz képest micsoda, ugye...
2022. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Meg hát, mert magyarul sem tudsz :D


aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba


Akit 19 évesen is a szülei visznek kocsival...


Érettségin ilyen mondatokkal jó lesz a magyar meg a töri esszéd.

2022. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Koszi 44-es, ez tetszett😃


45: az irigység amugy is nagy úr, és veled mizu, te tökéletes vagy?😁😁

2022. márc. 30. 20:01
 47/50 anonim ***** válasza:
74%
Velem az van, hogy szerencsére nyugis az ügyeletem a szívseb ito-n ügyeletes orvosként.
2022. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá neked, de orvosként miert 19 éves 'kislanyoba' kötsz bele ha egy szót elgepelt?😄
2022. márc. 30. 20:08
 49/50 anonim ***** válasza:
31%
Jó fos magánélete lehet, orvosként. De szép hivatás legalább. Meg hasznos.
2022. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%

"Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?"


Ez ilyen tipik proli önnyugtatás, hogy jaj aki gyerekként, kamaszként mindent megkap, abból később semmi nem lesz.

A valóság pedig az, hogy a jómód akkor is kitart, mert vagy átveszi a gyerek a családi vállalkozást, miután elvégzett 1-2 egyetemi szakot, tanult külföldön, végigbulizott pár nyarat Európában. Vagy saját munka, vállalkozás után néz, de ugye evidens, hogy kapcsolatokkal nem a 0-ról fogja kezdeni ott sem.


Ne legyél ennyire irigy, mert mindenki csak nevetni fog rajtad.

Tanulj sokat, dolgozz keményen és majd egyszer talán te is megtapasztalod, hogy autóval sokkal gyorsabb és kényelmesebb közlekedni! :)

2022. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!