Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba és gyalog be se hajlandó jonni?

Figyelt kérdés

Mielőtt letamadnanak, nem vagyok féltékeny, isten ments. Van jogsim és bármikor használhatom az autót otthon, de anyukámnak is kell néha, akkor megengedtw hogy azzal jarjak amikor mennem kell 6ra keringő próbára ws amikor 4ig bent vagyok, ez heti 2. De mivel nincs kocsim és kerestem se, és anyukámat se akarom kihasznalni mert o fizeti a benzint.

Viszont nem egy olyan osztalygarsam van, aki még 10kmrol is kocsival jár, és képtelen buszra szállni vagy vonatra, ws allandoan ezzel villognak. Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?


Arrol nem is beszélve hogy akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról



2022. márc. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
ha ezzel vág fel, az az ő baja. ezek szerint mással nem tud. az hogy te életképtelennek tartod őket, az meg a te dolgod. mi láthatóan nem tarjuk annak.
2022. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

továbbra sem érted.

Életképtelen, aki nem tud buszra szállni.

Ők tudnának, de nincs rá szükségük vagy nem akarnak. NEm ugyanaz a kettő.

2022. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetik akkor miért ne? Azért tegyük hozzá sokkal kényelmesebb beautózni, mint tömegközlekedni, főleg manapság a vírus miatt is. Teljesen érthető, hogy inkább autóval járnak. Mondjuk kevésbé környezettudatos, de hát ez van.


Saját dolgoddal foglalkozz szerintem.

2022. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm!

Mint momdtam, hogy nem érdekelne ha nem ezzel vagnanak fel, és hallgattnam ezt allandoan, spontán ennyi

2022. márc. 30. 12:34
 15/50 anonim ***** válasza:
78%

lehet hogy gazdag, és saját sofőrje van

akkor a gazdagok életképtelenek? szerintem nem

2022. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
66%
mondd neki: hű ennyit értél el 19 évesen, nem semmi! ez már igen! büszke vagyok rád!
2022. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
15%
Egyszer kérd meg, hogy vigyenek el valahová, ahol forgalmas hely van és nehézkes a parkolás. Kérd meg, hogy valami szar helyre párhuzamosan tolatva álljon be. Általába az újonnan tanult sofőröknek ez eléggé hard feladat, főleg ha tényleg szűkös. Aztán ott halálra égetheted és szekálhatod, hogy nem tud beállni. Többet nem fog felvágni a suliba. ;)
2022. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

" akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról"


Én 26 évesen se szeretek busszal bemenni a városba faluról. Egy az hogy a sofőrök nem adnak jegyet, csak zsebre teszik a pénzt. Másik, szinte mindenki les a buszon mint a birkák. Mindegy miben vagyok, a vén kiéhezett alkesz fejűek percekig is bámulnak, végig méregetnek undorító fejjel. Vagy épp gyűlölködve, ha színes cuccok vannak rajtam/nyári ruha mert az már krvás a begyöpösödött elméjük szerint.

Na meg ott vannak az ismerkedni vágyók, akik direkt mellém ülnek és pofáznak...

Lehet hasonlókat tapasztalt a buszon.

2022. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért szálljon buszra, ha megy be valamiert a szulo is?

10 km most akkor nem fér bele autóval, de ha 20-rol járna, elnéző lennél?

Vagy pont sok a 10?

Tényleg nagyon kuszán írsz

2022. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nekünk egy autónk van, mert felesleges lenne kettőt fenntartani. Én hozom-viszem a férjem munkába, hogy neki ne menjen el fél óra tömegközlekedéssel, vagy ne kelljen már szenvedni, ha esetleg kellemetlen az időjárás. Az autó meg marad nálam, mert bevásárolok, ügyet intézek, a gyerekeket rendezem. Praktikusabb. Ő meg keresi a nagyobb pénzt közben amiből ezt fenntartjuk, viszont hordom a sggét. Akkor most ő életképtelen? Még fel is vág, hogy ma is jó nő hozta munkába. Égetnivaló, mi?
2022. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!