Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba és gyalog be se hajlandó jonni?

Figyelt kérdés

Mielőtt letamadnanak, nem vagyok féltékeny, isten ments. Van jogsim és bármikor használhatom az autót otthon, de anyukámnak is kell néha, akkor megengedtw hogy azzal jarjak amikor mennem kell 6ra keringő próbára ws amikor 4ig bent vagyok, ez heti 2. De mivel nincs kocsim és kerestem se, és anyukámat se akarom kihasznalni mert o fizeti a benzint.

Viszont nem egy olyan osztalygarsam van, aki még 10kmrol is kocsival jár, és képtelen buszra szállni vagy vonatra, ws allandoan ezzel villognak. Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?


Arrol nem is beszélve hogy akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról



2022. márc. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
87%
Ahol ilyen írással majdnem kitűnő lehet valaki, az minden, de nem erős gimi.
2022. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

És azt se tudod, hogy szüleik mennek e dolgozni vagy valahova ilyenkor?

Csak kiakadsz, mert valaki valamiert henceg? Ez inkább rólad árulkodik ám.

Akkor miért nem futsz be te is?

Te meg amúgy itt előadtad, hogy jogsid van. Tönkre nem teszed magad suli es edzés mellett-> nem dolgozol-> szüleid fizettek a jogsit. Másnak meg az sincs, sokkal később se, buszozik, gyerekkel is. Miért vágsz fel?


De rád irigy vagyok, hogy ez a legnagyobb bajod a gimiben, engem bántalmaztak éveken át

2022. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
31, ilyenkor jön az, hogy a telefonja miatt nem tud rendesen írni, vagy hogy siet és azért hemzseg a hibáktól...
2022. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetnél a dolgaidra is busszal. Engem autóval csak kirándulasra hoztak- vittek.
2022. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát annak, hogy "aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba" nem sok köze van a telefonhoz :D Ezt nehéz kidumálni...
2022. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Autocorrectrol nem hallottatok meg?😆
2022. márc. 30. 15:20
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan autocorrect, ami direkt elrontja a helyesírásod, és értelmetlenné teszi a mondataidat... :D
2022. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

De van😄 próbáld ki, autóval-autóba


De egyébként erős gimibe járok, az hogy elgepel valaki pár mondatot meg nem határoz meg semmit, az ékezet nem ezeket meg szintén autocorrect

2022. márc. 30. 15:37
 39/50 anonim ***** válasza:
89%
Autocorrect más szót ad ki, nem értelmetlen mondatokat
2022. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
De melyik mondatom volt értelmetlen?
2022. márc. 30. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!