Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba és gyalog be se hajlandó jonni?

Figyelt kérdés

Mielőtt letamadnanak, nem vagyok féltékeny, isten ments. Van jogsim és bármikor használhatom az autót otthon, de anyukámnak is kell néha, akkor megengedtw hogy azzal jarjak amikor mennem kell 6ra keringő próbára ws amikor 4ig bent vagyok, ez heti 2. De mivel nincs kocsim és kerestem se, és anyukámat se akarom kihasznalni mert o fizeti a benzint.

Viszont nem egy olyan osztalygarsam van, aki még 10kmrol is kocsival jár, és képtelen buszra szállni vagy vonatra, ws allandoan ezzel villognak. Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?


Arrol nem is beszélve hogy akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról



2022. márc. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%

nem, nem életképtelen.

Akkor lenne az, ha mondjuk szükséghelyzetben sem tudná másképp megoldani, mert fogalma nincs, honnan indul a busz, stb.

Így csak egy elkényztetett, lusta kölyök.

2022. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
De, irigy vagy. Fejtsd ki kérlek, ehhez neked mi közöd és miért zavar? :)
2022. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

nincs abban semmi, ha mondjuk anyu vagy apu arrafelé dolgozik, akkor együtt mennek. minek mennének külön? haza sem megy egyedül az osztálytársad?

amúgy meg nem a te dolgod, hogy ki hogy jár be, nem kell beleszólni. szóval inkább az a gáz, hogy te ezzel foglalkozol, meg elítéled. miért?

2022. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Kettes: miert lennék?:D elolvastad rendesen? Írtam hogy ezzel vág fel. Ha arra dolgozik nem nem baj de amikor magától be se tud jönni ha netalántán nem tudják behozni mert kényelmes na az
2022. márc. 30. 11:58
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

Valóban nem irigy vagy, hanem nagyképű, hogy bezzeg neked van jogsid, míg másokat a szülők visznek.

Ez volt a kedvenc mondatom: "Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze."

Miben más a te helyzeted ebből a szempontból? Te sem saját pénzen autózol, hanem anyuci-apuci pénzén.

2022. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
4. Elolvastam és süt belőle az irigység. Javaslom, foglalkozz a saját dolgoddal, mert arra érdekes nem válaszoltál, hogy neked ehhez mi közöd.
2022. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt leírhatnád, hogy a jogsidat ki fizette, vagy ha anyu odaadja a kocsiját ki tankol bele :)
2022. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, foglalkozz inkább azzal, hogy egy épkézláb mondatot nem tudsz összehozni. Még az alaány-állítmány egyeztetése is problémás...


aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba

He?

2022. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Amugy ti olvastok? Leirtam hogy anya fizeti és nem akarom kihasznalni ezért se fogok mindennap kocsival suliba járni. És mindegyik osztalytarsam ezzel vág fel aki azzal jár, akkor lennék irigy hogyha kozolnem hogy jogsim sincs nem is jarhaznek autóval iskolaba, én sose vágtam fel ezzel érdekes. De aki 19 evesen nem tud buszra szállni szerintem eletkeptelen
2022. márc. 30. 12:25
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Bocs elég nehéz a teljesen kesze-kusza írásképedből kiszedni mit akarsz közölni. Akkor ha anyuci pénzén neked jó kocsikázni, másnak is. De te annyira elvagy telve magadtól, hogy egyik füleden be a másikon meg ki amit mondunk. Szánalmas, hogy 19 évesen azzal foglalkozol, ki buszozik, meg ki nem. Éld az életet, ne másét. Nekem

19 évesen ennél jobb dolgom volt.

2022. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!