Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen aki 19 evesen is a szülei viszik kocsiba és gyalog be se hajlandó jonni?

Figyelt kérdés

Mielőtt letamadnanak, nem vagyok féltékeny, isten ments. Van jogsim és bármikor használhatom az autót otthon, de anyukámnak is kell néha, akkor megengedtw hogy azzal jarjak amikor mennem kell 6ra keringő próbára ws amikor 4ig bent vagyok, ez heti 2. De mivel nincs kocsim és kerestem se, és anyukámat se akarom kihasznalni mert o fizeti a benzint.

Viszont nem egy olyan osztalygarsam van, aki még 10kmrol is kocsival jár, és képtelen buszra szállni vagy vonatra, ws allandoan ezzel villognak. Szerinfem ez gaz, főleg hogy nem is dolgoznak, anyuci apuci penze. Csak én tartom ezeket olyannak akik eletkeptelenek és azok is lesznek felnőtt korukra?


Arrol nem is beszélve hogy akit meg anyuci apuci visz 19 evesen is, a legközelebbi faluról



2022. márc. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, én sokkal életképtelenebbnek látom azt, aki nem tud érthetően és helyesen írni az anyanyelvén, és egy értelmes mondatot nem tud összerakni, mint azt, akit autóval hordanak tizenévesen.
2022. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
20%
Exem ingatlanos, mesélte, hogy volt olyan lány, aki egyetem kezdetekor azért nem fogadta el a felkínált 2 albérlet egyikét sem, mert mesze voltak a sulitól. Olyan 20 percnyire.
2022. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
32%
Nem életképtelen, csak el van kényeztetve és lusta. Majd ha rá lesz szorulva, megtanulja, hogyan lehet busszal utazni.
2022. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
90%

sőt #20 nem is dolgozol, ezek szerint lusta is vagy

:)


ez a szocialzmus maradványa? aki gazdag életképtelen, lusta, mi az hogy nem dolgozik, ezek szerint aki nem tömegközlekedik, az is megvetendő.

én pl. covid óta gyalog járok, mert minden van 1-2 kilométeres körzetben

nem is tudom mi lehetek mások szemében

2022. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
28%
Jah, gyeden vagyok. Élősködő, mert szült, tudod. 🍹🌴😅
2022. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Iskolaba jarok, elég erős gimibe, ne haragudj de az mellett és az edzés mellett nem szeretném megjobban tönkretenni magam:)


Nyilvan nem arról beszélek aki szült, vagy terhes, mondjuk 19 evesen szép teljesítmény az is

2022. márc. 30. 14:10
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tennéd magad tönkre?

Normális írásban?


De válaszolj már kérdésekre. Mit csináljon 10 km rol?

Milyen messze van a suli az állomástól?mire ér be busza?

2022. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem ismerem őket, de 10km nem a világvege, valaki naponta fut annyit, busszal fel ira alatt bent lenne.

De a lényeg hogy nem érdekelnének ha nem ezzel vagnanak fel allandoan

2022. márc. 30. 14:16
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős suliban? És te vagy a leggyengébb?
2022. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Majdnem kitűnő vagyok és voltam is mindig de nembaj😄
2022. márc. 30. 14:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!