Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora lenne a pánik, ha...

Mekkora lenne a pánik, ha elvennék a netet és a TV -t ? Ki mihez kezdene ? Hányan kezdenének törni-zúzni és azok akik azért fizetnek, hogy azt nézik, hogy valaki játszik a neten ? Mi lenne itt ? Igazi háború ? A sok unatkozó mit kezdene ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A TV-t abszolút tudnám nélkülözni, most se nézem sűrűn.


Az internet hiánya nyilván több gondot okozna, bár az is inkább a munkahelyen, hiszen már szinte mindenhez szükség van rá. A magánéletben is hiányozna, de nem lennék meglőve miatta, max bonyolultabb lenne egy csomó dolog. Életem első 25 évét úgy éltem le, hogy nem volt mindennapi nethozzáférésem, mégis megoldódott minden, szóval nekem nem lenne ismeretlen a szituáció.

2022. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

#8

"Régen" nem voltunk ennyien és nem voltak ekkora igények.

Például egy autószerelő szerinted komolyan faxon meg telefonon fogja megrendelni az alkatrészeket, ha nincs net? :D a boltok integrált rendszer helyett majd kockásfüzetben vezetik a leltárt? :D a pénzügyi szolgáltatások is majd faxon mennek? :D

Vagy ezt hogy képzeled el?

2022. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Régen is megoldották, így most is sikerülne. A szükség nagy úr.:) De neked, mint internetfüggőnek, nyílván ezt nehéz lenne beadagolni és elfogadni, szóval felesleges is bármit is írni a továbbiakban.
2022. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

#13

Mivel a munkám alapja online adatbázisok kezelése, és a rokonságom nagyrésze az említett szektorokban dolgozik, sajnálom hogy nem szeretném ha földönfutó lenne a komplett családom csak azért, hogy te röhöghess egy jót a 12 éves minecraft játékosokon.

2022. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkin röhögni ! Csupán azok akik a neten lövöldöznek , el lehet menni az igazi lövöldözésbe, akik meg azokat nézik akik játszanak, ki lehet menni focizni az utcára , vagy le lehet venni egy könyvet a polcról, ha van könyv egyáltalán .
2022. márc. 18. 11:33
 16/22 A kérdező kommentje:
Az igazi fegyver nélküli háború ez lenne !
2022. márc. 18. 11:34
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

15-16


Ok boomer.

2022. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15

A röhögős megjegyzésem erre reflektált: "Támogatnám, megnézném én is a sok tiktok, insta, facebook függő hülyegyereket"

Ez nem ér annyit, mint amekkora károkat okozna a normális embereknek.

2022. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Én fognám magam, és elbattyognék az első könyvesboltba, megvásárolnám a helyesírási szabályzat legfrissebb kötetét, és a magadfajta primitív boomer looser véglényeket addig ütném vele, amíg meg nem tanulják a központozás szabályait.
2022. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
17-esnek válasz Egyet senki se felejtsen, hogy lehet rám mondani, hogy Boomer, bár nem tudom , hogy hány éves kortól boomer valaki, a lényeg, hogy mindenki lesz egyszer boomer.
2022. márc. 19. 06:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!