Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom túlzásnak VV...

Csak én tartom túlzásnak VV Aurelio büntetését?

Figyelt kérdés

Most azon lépjünk túl hogy a lakosság élvezkedik a helyzeten, imádja az élményt, hogy a nagyarcú hülye celeb leesik a magas lóról, nem is akárhogy és ezt személyes győzelemként fogja fel vele szemben "na most pörgesd a tököd haver".

Én is utálom a celebeket, nem is néztem azt a való világot amit megnyert, nem erről van szó.


A helyzet: valami haverja meglopta 100 valahány ezer forinttal (nem adta meg a tartozását), ezért levert neki egy pofont majd 2-3 társával egy kocsiba tuszkolta, és aláiratott vele egy papírt ennek a tartozásnak a törlesztéséről.


Ezért kapott 2 év 3 hónapot jogerősen.

Szerintem kapott volna 3 hónapot azt is igen megemlegette volna, egy életre megjegyezte volna hogy ilyet többet nem csinál, teszem hozzá az is szigorú itelet lett volna, de nem leültetik annyi időre amennyire sokkal nagyobb bűnözőket, mocskokat sem és ennek most mindenki tapsol.



2021. nov. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
32%

40


Svájci vv sztár, drogdíler, de 180k miatt már ölre megy XDDD

2021. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
39 - es írja jól, többször elmondta ő és az ügyvédje is, hogy nem megy Svájcba [ amúgy halál vicces lepontoznak mindenkit aki jártas a jogban és jót ír, cukik a gyerekek akik itt és így élik ki magukat].
2021. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
70%
100e-et érő kokaint elfogyasztotta a vevő, de nem tudta kifizetni, így felment az ár 180e-re, mivel nem fizetett elrabolták.
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

#42

Igazad lett nem ment itt üli le.

2022. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
59%
Többszörösen visszaeső, teljesen helyénvaló a büntetése, semmi túlzás nincs benne.
2022. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
39%
Túlzás, bezzeg a politikusok nem ülnek....
2023. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!