Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom túlzásnak VV...

Csak én tartom túlzásnak VV Aurelio büntetését?

Figyelt kérdés

Most azon lépjünk túl hogy a lakosság élvezkedik a helyzeten, imádja az élményt, hogy a nagyarcú hülye celeb leesik a magas lóról, nem is akárhogy és ezt személyes győzelemként fogja fel vele szemben "na most pörgesd a tököd haver".

Én is utálom a celebeket, nem is néztem azt a való világot amit megnyert, nem erről van szó.


A helyzet: valami haverja meglopta 100 valahány ezer forinttal (nem adta meg a tartozását), ezért levert neki egy pofont majd 2-3 társával egy kocsiba tuszkolta, és aláiratott vele egy papírt ennek a tartozásnak a törlesztéséről.


Ezért kapott 2 év 3 hónapot jogerősen.

Szerintem kapott volna 3 hónapot azt is igen megemlegette volna, egy életre megjegyezte volna hogy ilyet többet nem csinál, teszem hozzá az is szigorú itelet lett volna, de nem leültetik annyi időre amennyire sokkal nagyobb bűnözőket, mocskokat sem és ennek most mindenki tapsol.



2021. nov. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
51%

Régen engem is megloptak, csak pénz helyett tárgyat vitt el az illető.

A rendőrségi nyomozás eredménytelenül zárult. A tolvajt utána megfenyegettem amit a mobiljával felvett és letöltendő helyett végül két év felfüggesztettet kaptam. Még azt akarták hogy bánjam meg amit mondtam és kérjek tőle bocsánatot.

Elfogadtam az ítéletet, de az biztos hogyha a kiszabható maximális 2 év letöltendőre ítéltek volna, akkor még bevonulásom előtt kinyírtam volna a férget.

2021. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
60%

Vonatkoztassunk el Auréliótól. A drogos ügyét is le kell ülnie. Szóval ha megtudom, hogy a volt osztálytársam ellopott tőlem 180 ezret, és egy-két pofon után bevallja, hogy nála (azaz az öreganyjánál van), akkor ritka az olyan ember, aki nem intézkedik, valószínűleg más is beülteti a kocsiba, na kisanyám, akkor megyünk és visszaadod szépen a lopott pénzt. Nagy vonalakban ez történt.

Eredetileg 5 év letöltendőt kapott ezért, ezt enyhítették. Túlzó!

Aki megszúr késsel mást, vagy lehetne sorolni a (szerintem) sokkal nagyobb bűncselekményeket, megússza felfüggesztettel.

Most Aurélió, aki amúgy is egy nárcisztikus személyiség, épp elég büntetés neki, hogy 4 évig húzódott az ügye.

Józan paraszti ésszel gondolkodva lehet, hogy hirtelen én is ezt tettem volna, mert a rendőrségre aztán hiába vártam volna, hogy nyomozgassanak, vajon valóban nála van-e a 180 ezer. Nekem is elborult volna az agyam, amikor kinyögi, hogy ő lopta el a pénzem.

Egyébként emberrablásért ítélték 2 évre, mert nem verte agyon, nem szurkálta össze-vissza.

2021. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%

Előző vagyok. Még annyi: átlagemberként 180 ezer forint 4 éve nekem egy egész havi fizetésem volt. Gondoljatok bele a dologba, szerintem más is így cselekedett volna: "Megyünk öreganyádhoz szépen, aztán visszaadod az ellopott pénzem." Nekem ez nem emberrablás.

Aurélió meg úgy hülye, ahogy van, az tény.

2021. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
47%
Ha Te lennél az áldozat, akkor is túlzásnak éreznéd?
2021. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
15%
Ha lenne bennem emberség akkor végig gondolnám hogy aljasan megloptam amiért jogosan kaptam tőle amit, és igen túlzásnak érezném 24-es.
2021. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
24-es igen túlzásnak, egyrészt ott lenne bennem hogy én is ludas vagyok, másrészt meg azért ezért ne üljön már ennyit a gyerek. Arról nem beszélve hogy gyerekkorától fogva a haverja volt. Lehet feljelentettem volna, mert azért ezt mégse lehet így csinálni, de ha hallom mennyire ítélik ráadásul tényleg ennyire szétcseszik vele az életét, ne felejtsük el hogy az ítélet előtt is sokat kell szenvednie, szóval ilyen helyzetben azt mondanám a bírónak hogy ez már túlzás.
2021. nov. 25. 17:13
 27/46 anonim ***** válasza:
40%

Szóval ha holnap az utcán "véletlen" megverlek valami mondvacsinált indokkal, értem is kiállsz majd a bíróságon?

Vagy csak a celebeknek túlzás a büntetés?

2021. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Nem véletlen verték meg
2021. nov. 25. 17:31
 29/46 anonim ***** válasza:
17%
King Kong, álljál már le! Milyen véletlen megverlek, meg milyen áldozat? Ellopta a pénzt? El. Ártatlan? Nem. Megérdemelt egy-két pofont? Meg! Hogy jön ide, ha véletlen megverlek az utcán, a kérdező majd kiáll melletted? Örüljön a fickó, hogy ennyivel megúszta. Más annyi pénzért hirtelen felindulásból a belét is kitaposta volna. Méghogy áldozat, pff...
2021. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
67%

Ennyire csövesbánat volt ez a gyerek ? 180 ezer forint miatt elrabolni valakit :D


Közben a közösségi médiában svájci újgazdag gyerekne mutatta magát elég sokáig, igaz mostanában már nem követem, de gondolom azóta is tipmix mágus és fű díler.

2021. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!