Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom túlzásnak VV...

Csak én tartom túlzásnak VV Aurelio büntetését?

Figyelt kérdés

Most azon lépjünk túl hogy a lakosság élvezkedik a helyzeten, imádja az élményt, hogy a nagyarcú hülye celeb leesik a magas lóról, nem is akárhogy és ezt személyes győzelemként fogja fel vele szemben "na most pörgesd a tököd haver".

Én is utálom a celebeket, nem is néztem azt a való világot amit megnyert, nem erről van szó.


A helyzet: valami haverja meglopta 100 valahány ezer forinttal (nem adta meg a tartozását), ezért levert neki egy pofont majd 2-3 társával egy kocsiba tuszkolta, és aláiratott vele egy papírt ennek a tartozásnak a törlesztéséről.


Ezért kapott 2 év 3 hónapot jogerősen.

Szerintem kapott volna 3 hónapot azt is igen megemlegette volna, egy életre megjegyezte volna hogy ilyet többet nem csinál, teszem hozzá az is szigorú itelet lett volna, de nem leültetik annyi időre amennyire sokkal nagyobb bűnözőket, mocskokat sem és ennek most mindenki tapsol.



2021. nov. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, sokan vannak, akik ugyanígy gondolják.

De ne felejtsd el, hogy volt felfüggesztettje, amit nem semmiért szabtak ki rá, volt drogos állapotban autóvezetés, volt az autójában dieler mennyiségű drog, volt 200km-es gyorshajtása (német autópályán, mondja ő).

Szóval ilyen személyiség, elnézést, ha nem sajnálom.

2021. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%
31.: Halmazati büntetésként azt is le kell töltenie. A kérdés nem erről szól.
2021. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
62%

Említette hogy készül a börtönre.

Na annak a zuhanyzójában most majd propellerezhet,csak arra kell figyelnie hogy a falnak mindig szorosan háttal legyen.

2021. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk mióta megvan a jogerős ítélet már nincs olyan nagy arca maradjunk annyiban...

Hirtelen TikTokon is tiltva lettek kommentek, törölve utolsó videók stb.

Lehet persze erre azt mondani érthető csak ugye ő flegmázott mindig nem érdeklik a hozzászólások, meg állandóan "@nyázott" válaszokban, ezért is lett blokkolva fiókja most pedig...

Kíváncsi vagyok mikor kell bevonulnia, szerintem jobb minél előbb letudni.

2021. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
59%

semmi meglepő, ha beültetsz így valakit a kocsiba, akkor az emberrablás. nekem is volt ilyen környezetembe. csávó mondta, hogy üljenek kocsiba, menjenek el az apjához, mert ott a pénz. beültek, elmentek, a bíróság meg ráhúzta, hogy emberrablás, mert passzol a tényállás és a srác azt mondta, hogy erővel vették rá hogy beüljön.

a jog annyira nem igazságos, lopni patkány dolog, valószínű a lopásért a csávó nem is kapott semmit.

amúgy a i-re az volt a pont, hogy aurelio meg a spanjai aláírattak a csóréval egy kölcsönszerződést is, hogy minden héten felköhög x forintot törlesztésképpen

ez van, majd kibírja

2021. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy akkor is védenék mindenki őt ha nem lenne "média celeb" "influencer" ?!


Lehet gáz, de én a VV-ban bírtam őt, sokszor megnevettetett, ez volt az utolsó VV amit nagyjából nyomon követtem, de utána az emberünk teljesen megváltozott....meg is lett a következménye.


De állítólag már korábban is megvolt a hívneve Baján.

2021. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
Legalább annyi enyhítést kapott, hogy lehet egy külföldi luxusbörtönbe megy.
2021. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem hogy Svájc átveszi, hiába kettős állampolgár. Ott elég szigorú a jog és nagyon megválogatják hogy ki és miért maradhat huzamosabb ideig az országban. A Magyarországi rossz börtönvoszonyokra hivatkozva nem fogják megsajnálni
2021. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
14%

Kettős állampolgárként ugyanolyan jogai vannak kint nem azért nem fog ott ülni, mert "nem veszik át".

Ezt a vonalat csak a dilis bulvár lovagolta meg, de Au'pontosan tudja nem járna ő ott jobban az ügyvédje tájékoztatja mindenről, azért van fizetve.

Az, hogy ismert itthon előny és persze hátrány is, de egy biztos kiemelten figyelnek majd rá ez így volt S. András, Z. Sarolta stb. esetén is nem véletlenül, aki kicsit is jártas a témában ( illetve bizonyos IQ - val rendelkezik) tudja miért.

Itthon fog ülni ez 100%, nem hülye hogy ne így tegyen.

2021. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
32%
180 000Ft-ért ilyet tenni? Persze én sem lennék boldog ha ellopnának tőlem ennyit, de nyelnék egy nagyot és megyek tovább. Ha meg ennyi készpénzt hord magánál akkor biztos van pénze, na meg vigyáznia kellett volna az értékeire.
2021. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!