Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom túlzásnak VV...

Csak én tartom túlzásnak VV Aurelio büntetését?

Figyelt kérdés

Most azon lépjünk túl hogy a lakosság élvezkedik a helyzeten, imádja az élményt, hogy a nagyarcú hülye celeb leesik a magas lóról, nem is akárhogy és ezt személyes győzelemként fogja fel vele szemben "na most pörgesd a tököd haver".

Én is utálom a celebeket, nem is néztem azt a való világot amit megnyert, nem erről van szó.


A helyzet: valami haverja meglopta 100 valahány ezer forinttal (nem adta meg a tartozását), ezért levert neki egy pofont majd 2-3 társával egy kocsiba tuszkolta, és aláiratott vele egy papírt ennek a tartozásnak a törlesztéséről.


Ezért kapott 2 év 3 hónapot jogerősen.

Szerintem kapott volna 3 hónapot azt is igen megemlegette volna, egy életre megjegyezte volna hogy ilyet többet nem csinál, teszem hozzá az is szigorú itelet lett volna, de nem leültetik annyi időre amennyire sokkal nagyobb bűnözőket, mocskokat sem és ennek most mindenki tapsol.



2021. nov. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Jogos amit elmondtal, de hat ilyen a Magyarország
2021. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, az ördög a részletekben van.

Te szárazon leírtad a történetet, de azért ott sok minden lehet még.

Elnézést, de korábban volt kemény gyorshajtása is, amivel dicsekedett (Ja! Németországban, mondta Ő), volt drogfogyasztás is.

Mondhatod, hogy ezek nem tartoznak az ügyhöz.

Ez igaz, de egy személyiséget mutat..

Nagy arca volt, semmi érdemlegeset nem tett, így járt..

2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mitől fél annyira,élvezni fogja a bentlétet,mivel szerintem meleg.
2021. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
65%
Én sem bírom a srácot, mert mindig is nagy volt az arca. De én is aránytalanul soknak tartom ezt a letöltendőt. Egyetértek! Más sokkal nagyobb bűnért éli világát felfüggesztett büntetéssel. Nincs arányban a tett a börtönévek számával nála.
2021. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
39%
Ja, ez tényleg sok idő. Egyetértek, hogy elég lett volna neki pár hónap. De én mondjuk nem ismerem annyira a részleteket.
2021. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
52%
Számomra az a vicces, hogy ha valaki letöltendőt kap akkor mindenki aránytalanul soknak tartja, bezzeg ha kevesebbet kap akkor azon menne tök jogosan a hiszti.
2021. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
70%

Hát, talán ha nem arcoskodott volna annyit akkor alacsonyabb lett volna a ló, ahonnan leesik...Én nagyon adom, hogy végre a Berkit, az M. Richárdot meg ezt a pöcsarcút is elmeszelték jogerősen.


Az ítélet maga lehet hogy túlzó, vagy aránytalan, de ez nem csak erre az esetre igaz.

2021. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kevés. Az előző felfüggesztettje sem tudom elévült -e. Tipikusan ő az, aki mindent is megtehet, szerinte...
2021. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy miről beszélünk?


Erőszak, drogfogyasztás, visszaeső bűnözés, emberrablás. Egy visszaeső bűnözőről beszélünk.


Nem ő kapott nagy büntetést, hanem más hasonló bűnözők túl keveset.

2021. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem élvezkedek a büntetésén bent nem hinném,hogy kedve lesz pörgetni férfiaknak.

Nézd emberrablásért kaphatott volna 5-15 évet ehhez képest olcsón megúszta ja és előtte volt már neki felfüggesztett börtönbüntetése.

2021. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!