Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltás kötelezővé tétele...

Az oltás kötelezővé tétele tömeges felmondási hullámot okozna?

Figyelt kérdés
Aki nem akarja beoltatni magát elmegy fizetés nélkülire és keres olyan munkahelyet ahova nem kell oltás. Ezzel meg elég sok ember kiesne a munkahelyekről, az oltottak túlterheltek lennének, hiszen amíg nem bocsátják el az oltatlanokat addig új dolgozókat sem fognak felvenni...emiatt az oltottak közül is jó páran felmondanának.
2021. nov. 2. 19:05
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
81%
40 Hát vannak korlátozások oltások és így is ez van a kórházba, miről beszélünk? Ha korlátozás van akkor legyen teljes zárlat pár hónapig ne 200 kiskapu meg évekig tolás meg egymásnak ugrasztani az emberek felét a másik felével.
2021. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
8%
Persze leírhatnám hol dolgozok, de akkor tuti hazudok, vagy ilyen embert odaengedni, ha ez igaz..
2021. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
25%
akkor meg az lenen a baj... Már amiatt hiszti volt , hogy kicsit nem lehetett kimenni
2021. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
36%
43. ilyen nemvolt, nem lehetett kimenni de 200kiskapu meg ide oda azért mégis. Covidos a családod te meg asztmás? Nembaj te is kapsz karantént azért, ja persze a covidosat meg emelgethetted vagy fél évig oltás nélkül is, az nembaj, hol már. Jajj itt a nyár, most mindenki buli.. Igen, tökéletes semmi, de legalább ingyen utazok a buszon más meg 500felett veszi a benzint, húzzuk még évekig aztán ha már mindenki elkapta annyiszor, hogy az egyik variációba legalább fuldoklott egy covidos beteg lélegeztetésére alkalmatlan gépen akkor majd talán máshogy állnak a dolgokhoz. De most lehet játszani a hülyeséget, első két ülésre ne ülj, de hogy az ajtóba állnak a buszon az oké, ti tudjátok, szerintem legyen 1 óra bolt 2 naponta, biztos ami biztos.
2021. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
REMÉLEM!!!
2021. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
55%
5ös oké egyed csak a génmanipulált kaját aztán gondolkodj mitől lettél rákos 40 évesen..szerinted véletlen van több daganatos beteg a fiatalok körében mint ezelőtt 20-30 évvel? :-D
2021. nov. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
34%
Basszus felnyitottátok a szemem. Oltás után 3 nappal a lábamra csukódott a villamosajtó. Tuti a chip miatt volt..megbolondította a vezérlést..most már mindent értek. Sőt, mondok durvábbat. Most már a fotocellás ajtó is kinyílik előttem. Istenem meg fogok halni... hülye oltás miért nem voltam olyan okos mint ti? :-(
2021. nov. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
58%
BTW a cégnél én végzem a GMO vizsgálatokat, mivel az Eu-ban tiltott. De meglepy hogy a 21. szazadban már mindig vannak ilyen agyatlanok, akik szerint a gmo rákot okoz. Ti hoo voltatok, mikor biológia óra volt?
2021. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
30%

Én csak a saját és szüleim munkahelyeiről tudok írni.

Nálunk és náluk sem okoz problémát, az alkalmazottak túlnyomó többsége már eddig is be volt oltva, az egy-két "forradalmár" meg pótolható.

Máshol nem tudom, milyen lehet a helyzet.

2021. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!