Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltás kötelezővé tétele...

Az oltás kötelezővé tétele tömeges felmondási hullámot okozna?

Figyelt kérdés
Aki nem akarja beoltatni magát elmegy fizetés nélkülire és keres olyan munkahelyet ahova nem kell oltás. Ezzel meg elég sok ember kiesne a munkahelyekről, az oltottak túlterheltek lennének, hiszen amíg nem bocsátják el az oltatlanokat addig új dolgozókat sem fognak felvenni...emiatt az oltottak közül is jó páran felmondanának.
2021. nov. 2. 19:05
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
24%
Szép kamu 13-as. Tudod te mi az a parkinson-kór egyáltalán? Mert, hogy nem az oltás miatt alakult ki az ismidnek az 100...ez is tipikus "elütötték másnap, tuti az oltás miatt van" efektus. Megbízható forrás: az egyik ismerősöm, ismerősöm ismerőse, olvastam a neten, tudományos cikk, de azért nem linkelem be,mert a sok csúnya szakember beleköt, hogy a tudásfálya nem tudományos. hüphüp. Mondta guru, mert 8 általánossal nagyon tudja, szakértő.
2021. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
31%

Ha tudnál bármit is a rák sejtbiológiájáról, akkor magadtól is tudnád erre a választ :) Mikrobiológusként meg amúgy sem azzal foglalkozom.


Te ilyen kevés ésszel hogy-hogy még életben vagy?

2021. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
32%
engem oltás után 3 nappal elütöttek!! biztos nem véletlen.
2021. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
57%

Költői kerdes volt. Arra probaltam rámutatni hogy gci buta vagy. Tudom, itt gyakorin mindenki főorvos meg mikrobiologus, szamitottam arra hogy most is itt megjelenik egy.


Oltottak meg: hát óvastam a neten hogy sokan meghótak, meg ha elérjük a 2 milliót akkor feloldanak minden korlátozást szoval elhiszem, bologatok es beoltatom magam. aztan lett 3,4,5,6 es most egyre tobb milliót akarnak. Korlátozások visszahozva. Akkor ki is a hulye? Meg amugy komolyan valakinek az ismerőse, vagy kutyájának az anyja vagy bárkije halt mar meg tenyleg a koronavírusban? Kívánom hogy nem legyen a válasz, de akkoris akkor ki ez a csomo enber aki folyamatosan meghal? Mert hogy en nem hallottam meg egyről se, pedig tobb társaságban is benne vagyok és semmi. Ellenben az oltasrol panaszkodas. Azt mindenkitol. Fura

2021. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
68%
Tudjátok virológus ide, mikrobiológus oda...amikor a szakértőnek mondott orvosok egymásnak ellentmondóan nyilatkoznak, amikor szinte hetente más véleményt mondanak, amikor a kormány olyan intézkedéseket hoz, amelyek tök logikátlanok, naponta másként kommunikálnak...akkor a laikus ember a józan paraszti eszével csak felfogja, hogy szemtől- szembe hülyének van nézve. Valamint azt is felfogja, hogy a " szakértők" vagy tényleg semmit nem tudnak a vírusról, az oltásokról, vagy marhára el akarnak maszatolni valami nagy disznóságot.
2021. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
16%
19# persze,beszéljünk arról inkább, amikor nyugtatják az embereket, hogy csak idős krónikus betegek és akkor felsorolnak olyan betegségeket, amikbe amúgy nem szokás idő előtt, fiatalon, vagy ha jól van kezelve belehalni. De ugye egy migrénbe v lyukas fogba v sarkantyúba szokás elhalálozni, ugye? Na meg 50 évesek már öregek, mi? Valóban vannak olyanok a statisztikában, akik covid nélkül is meghaltak volna, de az nem sok. Mellesleg tudod, mint betegség olyat is beírnak, amiben valaha szenvedtél...pl infarktus, mint írtad. Kollégám anyjának 10 éve volt de felépült. Miután meghalt covidba odaírták krónikusként csak h nyugtassák a sok barmot.
2021. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
34%
Jaj 24, hogyne. Nekem meg csomó volt évfolyamtársam és kollégám van beoltva, mert kötelező volt. Max oltási reakcióként volt pár napog tünetek, pl. hőemelkedés, karfájdalom stb, de ez természetes imminválasz. Senkinek semmi baja nem lett és nincs azóta sem az oltástól...érdekes.
2021. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
62%
25, ez az, egyik azt mondja jo az oltás, masik hogy a közelébe se menjunk ha nem muszaj, es ezek tenyleg elismert orvosok, nem ilyen gyakoris önkéntes biológusok. XD es akkor találja ki az ember mi az igazsag
2021. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
64%
Szoval akkor ismertek valakit aki tenyleg a koronába halt bele, es mondjuk olyan 65 alatti es nem volt mas betegsége?
2021. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
28%

korlátozások? maszkot kell felvenni ennyim , de megy a brühühü

Állitólag 20km-t sétáltatok iskolába meg bokrok közt aludatok, kövekkel takaróztatok voltatok katonák, de egy kis darab szövettől fuldokoltok mi? :D

2021. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!