Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vége az őszi szünetnek,...

Vége az őszi szünetnek, teljesen depressziós vagyok, nem akarok holnap iskolába menni?

Figyelt kérdés
Valaki tanács?

2021. nov. 1. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

#9


Én pl imádom a munkám. De senki nem mondta, hogy alkalmazottnak kell lenni - szabadúszóként nekem pl teljesen kötetlen a napirendem.


Ehhez viszont az kellett, hogy komolyan vegyem magam, és a céljaim, nem az hogy hisztizzek ha suliba kell menni. Minden áldozat amit hozol, a jövődért történik. Ha nem hozod meg, akkor a jövőd még rosszabb lesz mint a jelened. Erre bíztatni fiatalokat nem szép dolog.

2021. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

11: De akkor azért nem vagy közömbös mert szabadúszó vagy.

Az is más ha egy multinál kell a munkatársak meg a menedzserek fa.szságait hallgatni és más az amikor te magad vezetsz egy vállalkozást.

2021. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi a rossz a suliban neked kérdező? A tanulás vagy a társaság?
2021. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Én alkalmazott vagyok mégis imádom a munkámat. Szerettem a sulit is, miért ne tettem volna? Tanulni bizonyos dolgokat szeretek, mást nem kellett, csak hallgatni, rengeteg barátom volt ott stb. Egyetemet is szeretem, ennek még annál is több oka van.


Miért nem szeretnél suliba menni?

2021. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Talán ott kezdődik a problémája, hogy baromi korán kell kelnie a bioritmusához képest. Utaznia kell. Az óráknak legalább a fele unalmas. Felelések, dolgozatok vannak. Esetleg az osztályközösség sem jó.


Kérdező, amúgy én is szívesebben jártam iskolába, dolgozni kevésbé szeretek/jobban utálok.


Az éves szabadság embertelenül kevés és a munka világa olyan, mintha egyetlen tantárgy volna és abból is folyamatosan dolgozatot kellene írni.

2021. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na, én tanítani megyek, üdv a klubban. Bár én pont szeretem, és már kivakációztam magam...
2021. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15


Pontosan erről van szó. Évente 2x2 hét szabim van. Az év összes többi munkanapján ott kell lennem, mint mindenkinek, nincs más. Nincs őszi, meg tavaszi szünet, fix leállások. Az is jobb lenne ennél, lenne mit várni 3 havi rendszeresseggel.

És ha ez nem elég, hogy nincs túl sok “rehabilitációs” időm magamra, meg a családomra, minden egyes k*rva reggel 5-kor kell kelnem érte.

Én szeretem a munkámat, komolyan, szeretek benn lenni, de nem bírom ezt sokáig. :D 3 éve csinálom, de ha elmegyek szülni többet ilyen munkahelyre nem teszem be a lábam. Inkább haza érek este hatkor, de ne kelljen 5-kor kelni.

2021. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mit szólnál ahhoz, ha szüleid is így gondolnák, aztán napokon keresztül ezt hallanád: "nem volt kedvem menni melózni, ezért kaja 'semmi, kenyér nélkül!'.

2021. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!