Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vége az őszi szünetnek,...

Vége az őszi szünetnek, teljesen depressziós vagyok, nem akarok holnap iskolába menni?

Figyelt kérdés
Valaki tanács?

2021. nov. 1. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Bele ne halj!
2021. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Nekem meg szezonális depim van, plusz rájön amit te is írsz... Hát idk, vitamin, mozogj, antidepi, iratkozz ki, akármi.
2021. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Én sem hittem el amikor ezt mondták...de addig örülj amíg iskolába jársz. Sokkal rosszabb lesz ha dolgoznod kell.
2021. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Semmi baj, ha ellógsz.

Még sokáig szükség lesz a közmunkásokra!

2021. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Én meg Tankcsapdás, és mégis örömmel... :)
2021. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem holnap dolgoznom kell menni, szerinted? Még csak aludni sem tudok, vagy telózni közben, mert a munkát muszáj megcsinálni. :D

Nincs jó tanács, csak az átesés a holnapon. Számomra is. A torkomban meg a gyomromban már ott a gombóc.

A legjobb hozzáállás a "lexarom" tabletta. :D Vegyél most egy forró fürdőt, jó habosat, csinálj magadnak egy teát, és ülj le olvasni, vagy gubózz be az ágyba, és nézz insta videókat. :D De szigorúan csak vicceseket vagy kreatívokat.

2021. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek sincs kedve holnap menni, bárhová is kellene, hacsak nem motiválja valami.
2021. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

#6


Pont ez az ostoba lexarós hozzaallas az ami miatt olyan a munkád amit utálsz. A kédezőnek épp az ellentétét javaslom, ha nem akar egy kiégett, alulfizetett felnőtt lenni, aki a hétvégékért él.

2021. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

8-as: a jól fizetett alkalmatottak is a hétvégének élnek. Nincs olyan hogy jó munka. Ha a hobbid lesz a munkád akkor meg különösen utálni fogod. Tisztelet a kivételeknek.

A munka arról szól hogy bérbe adod a képességeidet meg a szabadidődet pénzért cserébe. Ha nem kapnék érte pénzt akkor énsem mennék be dolgozni.

2021. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Örülök akkor hogy a kevéske kivételhez tartozom.
2021. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!