Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az az "egészséges, normális"...

Az az "egészséges, normális" tini, aki minden hétvégén elmegy valami buliba, iszik stb. ?

Figyelt kérdés

Mindenki csesztet, hogy miért nem pofázok állandóan, meg hőzöngök a szar zenékre amiket hallgatnak. Miért nem megyek bulizni pénteken, csajozni, miért nincs barátnőm, barátaim stb. Olyan nehéz ezt felfogni, hogy nem érdekel ez az egész ? Vagy emiatt tényleg én lennék a selejt, akit egyáltalán nem mozgatnak meg ezek a dolgok ?

Ki számít "normálisnak" ?



2021. szept. 24. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így lepontoztatok és szerintetek semmit sem számítanak a szociális készségek, szociális intelligencia.
2021. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
#8 ja mert aki elmegy egy buliba, az biztosan literszámra issza a vodkát. Miért kell ennyire végletekben gondolkozni? Én régen nagyon sokat jártam bulizni, de egy-két pohár bornál sose ittam többet és droghoz sem nyúltam soha. Nem csak alkoholisták meg lecsúszott drogosok járnak szórakozni, lehet a te seggedből is ideje lenne kivenni a karót…
2021. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint tényleg defektes vagyok, mert nem vágyok "lázadni". Nem feltétlen bulira kell gondolni, hanem bármilyen közösségi eseményre.
2021. szept. 24. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyu, gimiben én sem jártam semerre. Stréber voltam. Aztán 18-19 évesen jött a hatalmas váltás, más akartam lenni, nem egy szürke kisegér. Majd jön ez nálad is, vagy nem. Nincs azzal gond, amíg jól érzed magad a bőrödben.
2021. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, én js ilyen vagyok
2022. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!