Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál magadban beszélni?

Szoktál magadban beszélni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy kínos, de olykor még párbeszédeket is lefuttatok magamban, vagy épp elképzelek egy félig-meddig reális szituációt, ahol megint csak van párbeszéd.

Általában magamban szoktam még beszélni, de néha egy "na b@sszus" szintű dolog mégis félhangosra sikerül.

2021. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen, néha 1-2 szó kicsúszik halkan a számon például vásárláskor.


Azt a szintet nem érem el, amikor a Blahán a hajéktalan félórás monológokat letol csak magának. :D

2021. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen, sajnos olyankor is újfent, amikor nem otthon vagyok. Amíg csak hangosan gondolkodtam sokszor itthon addig oké volt, de már egyetemen előadáson is előfordult, vagy kávézóban.

Szerintem ez nagyon gáz, volt már, hogy néztek emiatt.

Valamennyire kontrollálom még, mert az pl csak itthon történik, hogy hangosan hirtelen mondok valamit előzmények nélkül, kicsit ilyen felkiáltás szinten.

Idegileg ki vagyok készülve régóta és magányos is vagyok, nem tudom, hogy komolyabb áll-e a háttérben ezeken kívül. Nem diagnosztizálgatom magam, de esetleg személyiségzavarom lehet, viszont félek pszichológushoz menni, a lényeg, hogy van mentális problémám.

22n

2021. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as


#4. vagyok, ilyen felkialtasok, 1-1 szó hangosabban kimondása nalam is előfordul otthon. :O

Pl. Mosogatok, gondolkodom valamin és egyszercsak jó hangosan kimondom a középső szót.

Érdekes, én sem tudom mitől van.

Én voltam pszichológusnál pár alkalmat, de szó se esett a problémámról. Arról kérdezgetett, hol lakom, meg milyen autóm van. Az a legfontosabb bmeg, de tényleg...

2021. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, amikor nagyon figyelnem kell valamit.
2021. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, elő szokott fordulni, de halkan, röviden.
2021. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne zavarj már ezzel a kérdéssel, mikor magamhoz beszélek!

Amúgy viccen kívül, káromkodni szoktam például ha beverem a lábam vagy kiöntöm a vizet, ilyesmi, akkor anyázok egy jót (sőt, akkor még inkább ha senki se hallja, ha mások is ott vannak nem engedem el magam annyira).

2021. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!