Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál magadban beszélni?

Szoktál magadban beszélni?

Figyelt kérdés
A magadban beszélés mentális zavar? Pár éve magányosabban élek, akkor kezdődött el, hogy néha nem is veszem észre, de hangosan kimondok dolgokat. Elég ijesztő nekem, nem tudom hogy szokhatnék le erről? Bármi témába vágó infó érdekel.

#Magadban
2021. júl. 10. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Yes, szoktam. Normális, főleg hogy 1 évig be voltunk zárva:D Valamikor nézem a monitort pl gyakorizás közben és magamban beszélek, vagy eljátszom mintha valaki kérdezne és válaszolok:D
2021. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jól megvagyunk :)
2021. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyerekkorrom óta beszélek magamba, ha egyedül vagyok.

Vagy ha éppen javítok valamit, akkor elmondom hogy hogyan kellene megcsinálni, és el is magyarázom hogy miért úgy. :D

2021. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ugy, ahogy a valoban beteges magukban beszelok, ugy nem. Akik eszre se veszik, nem tudnak tenni ellene, es szerintem kerdeznek, valaszolnak, sziszegve vitatkoznak valakikkel. Na igy nem.

De a na, ez ide tesszuk, jaj, de hulye vagyok, azanyjat, igy igen. Tiz ev otthonrol egyedul dolgozas utan. Masik fajtaja talan ciki, de szorongas oldasara kezdtem hasznalni, es ezt szegyenlem. Beszelek hangosan valamirol, mintha egy pszichologusnak vagy ismerosnek meselnek. Nagyon jolesik, es igazabol mintha segitene. Ennel nagyon fontos, tudataban vagyok, es gyakorlatilag ez az, amin ha rajtakapnanak, nagyon szegyellnem, meg az onkielegitest sem, de ezt igen.

2021. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hamarabb megoldok problémákat vele.
2021. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak motyogni szoktam magamban, de neha hangosan fingom egyet! :)))
2021. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, teljesen normális dolog egyébként, nem kell róla "leszokni".
2021. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Könnyebben jönnek így a gondolatok. Sokszor van, hogy nézek vmi videót, megállítom, és reflektálok arra, ami ott elhangzik. Nekem ez sokat segít abban, hogy társaságban is gördülékenyebben tudjak beszélni, szebben, részletesebben tudjam kifejteni a véleményemet.
2021. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!