Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktál magadban beszélni?

Szoktál magadban beszélni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor? Csak ha egyedül vagy, vagy mások társaságában is előfordul?

2015. máj. 29. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :) De inkább magamban. Mármint nem hangosan. Egyszer egyszer hangosan is, de az főleg egy-egy rövid mondat, hogy jajj de hülye vagyok meg egyebek. Úgy konkrétan hangosan nem szoktam beszélni magamban. Nem hangosan pedig, van hogy így megvitatok valamit magamba, nem konkrétan párbeszédszerűen mondjuk.
2015. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, amikor egyedül vagyok, legalábbis remélem, hogy csak akkor. Egy időben sokat utaztam busszal, és mindig reménykedtem, hogy nem beszéltem magamban. Azért csak reménykedtem, mert amikor beszélgetek magamban, akkor nem tudok róla és anélkül, hogy megzavartak volna csak nagyon ritkán vettem észre, hogy jé most is magamban beszéltem egy ideje, de ilyenkor is utólag, tehát a kezdetekor sosem vagyok tudatában, mert olyankor az csak olyan, mint egy gondolat, viszont jóval többször volt olyan, hogy megzavartak és akkor tudatosodik, hogy magamban beszéltem egy ideje, de a kezdete ilyenkor sem világos, legfeljebb logikailag tudom kitalálni, hogy idejöttem és itt arról gondolkoztam hogy...
2015. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmiket mondok magamról, pl. "De h.ülye vagy (és itt mondom a lánykori nevemet :D) Nyilván a régi tanárok és osztálytársak emléke jön ilyenkor vissza! :)
2015. máj. 29. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs, én még az első hozzászólónak válaszoltam.

Neked is köszönöm a választ, ketteske! Tényleg nem jön rá az ember, mikor kezdett el hangosan "gondolkodni"! :)

2015. máj. 29. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
én még énekelni is szoktam magamban amikor vicces kedvemben vagyok xD
2015. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam, amikor egyedül vagyok, pláne mikor ideges.
2015. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is szoktam rengeteget, valamikor idegennyelven is. Van amikor fiktiv beszelgetes , van amikor problemat akarok megoldani. Engem volt , hogy mar rajtakaptak idegenek. Pl a lakasban szoktam ezt csinalni egyedul , meg mutogatok es es mondjuk leviszem a szemetet es megfeledkezek h meg mindig csinalom. Amikor szembejon valaki, akkor jovok ra.
2017. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!