Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te szoktál magadban beszélni?

Te szoktál magadban beszélni?

Figyelt kérdés

Én rendszeresen. Sokszor beszélek a tükörképemhez, ha pl. valami olyan dolgot akarok megerősíteni magamban, ami aggaszt, akkor azt hangosan elmondom magamnak a tükörben, és meggyőzöm magamat, hogy nincsen semmi gond... Persze akkor, amikor nincs senki a közelben. :D

Meg a tükör nélkül is gyakran beszélek csak úgy...

És ti?


2012. nov. 2. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam, amikor valami nagyon érdekeset olvasok, egyszer csak észreveszem, hogy mormolom a szöveget :D

A tükörképemhez én általában csak kérdéseket szoktam intézni, amikor nagyon nincs ötletem, és tényleg segít.

2012. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam magamban beszélni de leginkább nyugtatni szoktam magam. De van mikor egyedül jövök végig az utcán és tegyem fel egy régi vicces pillanat jut az eszembe és elkezdek mindig kacagni. :D
2012. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én villanyt szerelek, előbb utóbb mindig eljutok a magamban beszéléshez. Általában akkor tájt borul ki a családi szitkozódás vödör, és még kb fél órán át mormogok magamban. A régi "mesterek" munkái meghozzák a kedvem. :)
2012. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sokszor, pl látok valamit és kommentálom, vagy ha érdekes akkor azért, hiába nincs ott senki akár xĐ

vagy ha valami felidegesít azt káromkodok xĐ jól van az

2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 2xSü ***** válasza:
A legritkább esetben. Maximum akkor, ha valami érzelmi inger ér, de akkor is maximum indulatszavak formájában (ami nem feltétlenül káromkodás). Pl. ha egyedül vagyok otthon, mennék el, de már a második otthon felejtett dologért fordulok vissza az ajtóból, akkor azért szoktam hangosan mondani, hogy „fenébe”. De általában nem beszélek magamban. Illetve még esetleg akkor, ha pl. találtam egy jó nyelvtörőt, és azt próbálgatom. Illetve dúdolni, fütyörészni is szoktam még, de azt sem rendszeresen.
2012. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor reggel suli előtt otthon bezárom a lakást a rácsot rohanok a lifthez és elhívjak (foglalt lesz) akkor szoktam káromkodni félhangosan :S xd persze nincs mellettem senki de nagyon ideges leszek mert igy le is késhetem a buszt. Vagy a tanulás közbe nem értem az anyagot akkor is előfordul, olyan is mondjuk ez nem tartozik ide hogy ha egyedül vagyok itthon ,a macskáimhoz beszélek.Most kb ennyi jutott :D
2012. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én szoktam. De hát ilyen korban már.... Nem tudom, hogy te mennyi idős vagy, kincsem, de szerintem normális dolog. Ne aggódj!
2012. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 2xSü ***** válasza:
Még a félreértések elkerülése végett: Mint írtam nem szoktam magamban beszélni, de nem tartom hülyének, aki ezt teszi. Csak egyszerűen arról van szó, hogy mikor nincs senki a közelemben, akkor elfoglalom magam, vagy gondolkodom, és valahogy nem szoktam beszélni. Nem elhatározásból, nem tudatosan, hanem egyszerűen valahogy nálam így van ez.
2012. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szoktam, ha nincs aki hallja. És nagyon zavar is. Talán ha értelmes dolgok lennének, de nem azok.
2012. nov. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Relikvia ***** válasza:
Figy addig meg nem vesstel magadall.ossze nincs problema!!!
2012. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!