Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktál magadban beszélni? Ha...

Szoktál magadban beszélni? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
én van amikor észreveszem hogy 5 perce magamban beszélek és röhögök is.Mármint ez nem vicc 20/f
2011. máj. 27. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"5 perce magamban beszélek és röhögök is"

ez de durva ... :D


Én dúdolgatni vagy énekelni szoktam.

2011. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan szoktam... pl: ha beverem valahol a lábam elmondom magamnak, hogy nem is én lettem volna ha nem rúgok bele az ágyba....
2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte naponta beszélek magamban.Komplett párbeszédeket....,de komolyan!!:)

Nem vagyok lökött,csak előre szoktam gondolkodni,hogy egy-egy párbeszéd ismerőssel/rokonnal stb..hogyan alakul majd ha beszélünk....


35/N

2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideges vagyok, magamban is káromkodok, szóval, mondom a magamét, nem érdekel, hogy nincs hallgató közönség(mondjuk, jobb is, hogy nincs)...az időtartam változó, de sokáig bírom.


Meg néha , nagy ritkán, előfordul hogy hangosan gondolkozom, pár szó erejéig.Röhögni is szoktam néha egyedül is, ha valami vicceset olvasok, vagy eszembe jut valami vicces dolog.


Utcán persze nem csinálok ilyeneket, azért az már beteges.

2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, nem tudom, hangosan annyira nem de magamban (szóval nem mondom ki) elég sokat. Aztán van amit hangosan is kimondok. De én főleg röhögni szoktam magamban, mint egy igazi elmebeteg. De komolyan. Vicces. :D Jó hogy egyedül lakom és nem hallja senki. :DD 20n
2011. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is szoktam magamban röhögni, amikor ezen az oldalon elolvasok 1-2 választ ... :-)
2011. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze,szoktam!Ha még magammal se állnék szóba,akkor mással hogy?:)

Sokszor van,hogy jövök hazafele,ülök a buszon,hulla fáradtan,és ha nem találkozom egy ismerősömmel se akivel tudnék beszélgetni,akkor magammal vitatom meg az aznap történteket:)Persze nem hangosan.De sokszor van olyan is,hogy magamban lebonyolítok egy párbeszédet,hogy mit mondanék másnak,és ő mit mondana nekem,vagy este lefekvés után is szoktam.Ha egyedül vagyok,akkor néha hangosan is!:)

2011. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De én úgy random szoktam röhögni. Nem vicces dolgokon, csak úgy. /előzőelőtti
2011. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha valamit leejtek, kiborítok, nekimegyek valaminek, én is mindig hangosan a "a ku..."val kezdem, de rögtön is abbahagyom, mert nekem kell helyrehozni, teljesen felesleges a ronda beszédem.
2011. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kezdek nem nagyon de egy kicsit megnyugodni :) hogy nem vagyok telljesen egyedül akkor bár ha engem látnátok néha, nem kicsit ilyednétek meg nemtudom mivan velem megörültem.
2011. máj. 27. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!