Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor itt a 4.hullám?

Most akkor itt a 4.hullám?

Figyelt kérdés

Ugye egyre több beteg van, minden országban intézkedéseket vezetnek be.

Nálunk pedig még maszkot sem kell hordani. Ez meddig maradhat így?

Én oltva vagyok és a magas esetszám miatt már felrakom tömegközlekedésen a maszkot,de nem érzem magam így biztonságban, hogy nem kötelező a maszk,vagy ninxs az oltatlanok ellen valami korlátozó intézkedés. Most konolyan azt hiszik,hogy végigpöröghet így a 4.hullám,hogy semmi intézkedést nem lépnek meg?



2021. aug. 30. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk az egyetemen teljesen jelenléti oktatás lesz, maszk is csak erősen ajánlott, hőkapuk lesznek egyedül.

De szerintem októberben tuti szigorítás lesz, kötelező maszk és távolságtartás, hibrid oktatás. Aztán meglátjuk, meddig lesz ez így elég.

2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: melyik egyetem?

Nálunk BGE-n az 50 fő feletti órák online lesznek.

2021. szept. 2. 15:21
 23/24 anonim ***** válasza:

Széchenyi.

Ja, van egy BGE-s ismerősöm, mondta is. De pl szombathelyi eltén az egész campuson és a koliban is kell maszk, ráadásul megmondták, hogy az egyetem elvárja az oltást (nem a védettsegit, hanem a rendes oltást), és ha az oltottaknak jár majd előny, az oltatlanoknak pedig hátrány, az egyetem ezt támogatni fogja. (Ezt is ismerőstől hallottam.) Szóval itt például keményen veszik.

De amúgy egy vicc, hogy egy egyetemen elvárják a maszkviselést, meg valamelyik hibrid oktatással kezd, a gólyahétre meg alapból csak védettségivel lehetett menni, de azért ezt a keresztény cuccot (NEK) mindenféle korlátozás nélkül megtartják és többezren lesznek rajta.

Amúgy az elte logikája alapján végülis ha itt lesz a 4. hullám, beoltott mehet jelenléti oktatásra, de el nem tudom képzelni, hogyan akarják megoldani. Egyelőre csak kérdőíveket töltögetnek ki a hallgatókkal hetente, hogy be vannak-e oltva, meg tervezik-e az oltást.

2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
8%

21: de hát nincs is meg nem is volt járvány, csak készül a világszintű diktatúra, nem hallottad?


Itt már megírta a tucat kiválasztott aki tudhat erről

2021. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!