Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor itt a 4.hullám?

Most akkor itt a 4.hullám?

Figyelt kérdés

Ugye egyre több beteg van, minden országban intézkedéseket vezetnek be.

Nálunk pedig még maszkot sem kell hordani. Ez meddig maradhat így?

Én oltva vagyok és a magas esetszám miatt már felrakom tömegközlekedésen a maszkot,de nem érzem magam így biztonságban, hogy nem kötelező a maszk,vagy ninxs az oltatlanok ellen valami korlátozó intézkedés. Most konolyan azt hiszik,hogy végigpöröghet így a 4.hullám,hogy semmi intézkedést nem lépnek meg?



2021. aug. 30. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Mit vagy úgy ráakaszkodva az oltatlanokra? Neked nem mindegy? Ha be vagy oltva akkor hiába kapod el nem halsz bele.


És hogy valami újdonságot írjak, sehol sem vagy biztonságban.


A kérdésed meg hülyeség, mindenki tudja hogy itt van/lesz.


Nem is értem akinek nem indokolt ( munka, betegség stb. miatt) minek oltatja be magát. Szar se tudja hogy lesznek-e következményei ezeknek a gyors összedobott izéknek.

2021. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#10


Kivel döntöttétek el? A gyogykó többi lakójával?

2021. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%

12-eske, nyugoggyá le, attól lenyugszol. Így lesz az.

Vége lesz a pápalátogatásnak, a semjénbulinak -és jöhet a lockdown.

Így van ez kitalálva.

2021. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%

#13


Csak a valóság nem az lesz mint az álomvilágodban, gyogyóskám.

Ha lockdown lesz, az mindenkinek lesz.

Jön majd a nagy pofon aztán újabb tél xanax kisvodka étrenden a fajtádnak.

2021. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Nekem biztos nem, mert világjegyem van, öt pecséttel, és ráadásul még szolgáltatok is az ilyen szobába punnyadós, talpig maszkban fosós kis nyunyókáknak, mint a kérdező.
2021. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

A főtörzsőrmester azt mondta, hogy nem lesznek korlátozások. Na ja, csak sajnos ez nem kívánságműsor. Ha így haladunk, bizony egy erős 4. járványidőszakra számíthatunk. Nem annyira, mint a harmadik, de az elsőhöz képest sokkal erősebbre.

Maszk az 1000% hogy visszaköszön. Zárt tereken biztos. Ha nem is teljes online, de hibrid oktatás biztos hogy lesz egyetemeken.

2021. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek kell egymás torkának ugrani oltott és oltatlan...nem ez volt a célom a kérdéssel. Nagyon gáz. De mondjuk innen látszik,hkgx magyarok vavyunk..hogy utáljuk egymást is..sajnos.

Aki értelmesen a kérdésre válaszolt annak köszönöm.

Nekünk már most hibrid oktatás indul az egyetemen egyébként. Előadások online,gyakok személyesen.

22L

2021. aug. 31. 07:12
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Szeptember 12-én jön Ferenc pápa Budapestre. Csak utána jön a 4. hullám. A tűzijáték után megugrott a fertőzések száma, most szépen lassan napról-napra egyre több lesz, aztán amikor elment a pápa, berobban a vírus.
2021. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
18: Papíron. A valóság valószínűleg egészen más...
2021. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Milyen minden országban vezetnek be mit?


Egyesült Királyságban élek, itt nem akarnak semmit bevezetni már.

2021. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!