Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki aeuja már el nekem...

Valaki aeuja már el nekem könyörgöm mire jó ez!?

Figyelt kérdés

Le szedtem 2 ismert tarskereso appot. Több párom is lett, pl 20 ferfibol 2 ha írt! (de nem kimondottan az eseteim)

A többi semmi!

ÉN meg mindig azt vallom a férfi tegye meg az első lépést, de nagyon nem megy ez manapsag. Mire jó ez?


2021. aug. 5. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

valami retek kitörölte a válaszomat ami még mindig a leghasznosabb volt 🤷‍♂️


de a lényeg a lényeg, hogy nem itt kell picsogni, hanem írj rá arra, akivel matcheltél, mert még mindig előrébb lennél, minthogy itt siránkozol. Persze értelme nincs az említett okok miatt (ez egy figyelmeztetés), de van lehetőség rá.


tehát nem tudom.. én is rinyáljak, hogy jajj, csak heti 2 match jön össze, abból 2 ronda, vagy mi??

2021. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11#nem tudtad értelmezni amit írtam, irdatlan nagy hulyesegeit írtál és amit ez előtt írtam... Azo. Kicsit gondolkozz el!!

Lehet nem véletlen törölték ;)

2021. aug. 5. 21:48
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Ok, vissza az eredeti sztorihoz. A lényeg az, hogy a férfiak azért nem írnak neked, mert rondának tartanak, nem akarnak ismerkedni veled. Akinek tetszel, az majd ír.


És azért lett mégis match, mert vakon húztak be, mert nem akartak időt pazarolni a kiválasztásra, majd a matchek között választ a férfi, hogy kinek ír.

2021. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy néz ki a kérdező! Abból sokminden kiderülne...😀
2021. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igaza van?


"Egy férfi, ha nem keres pénzt nem jár neki a szex."


Forrás: [link]

2021. aug. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 én is a válaszolokra... Ekkora égő és szájjal vannak ;)
2021. aug. 6. 08:51
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Jóképű vagyok! Izmos, kockás hasú, szépszemű!

Annyira jó pasi vagyok, hogy a saját nevemet szoktam kiabálni szex közben!😏

Az is gyakori, hogy magamat nézem a tükörben és úgy verem ki!😏

2021. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Önimádó:)
2021. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tok jó ez az oldal... Ki merek írni egy ártalmatlan kérdést, több mint a fele a kérdező azaz az én kioktatasomba megy át és el vetve kapok csak érdemleges választ! Csak a sok idióta kotozkodo, nagyot ondó, előadó művész jelenik meg... Nevetséges 😂😂🤙
2021. aug. 6. 12:16
 20/20 anonim ***** válasza:

Nos,úgy nézd a válaszom,hogy én is nő vagyok.Egyáltalán nem értek azzal egyet,hogy egy férfinak kellene első lépéseket tennie.Már miért is?

Ha neked tetszik valaki ismerkedj meg vele,ha másnak fogsz tetszeni ő próbál majd veled ismerkedni.Ez így működik,és szerintem teljesen logikus.


Amúgy,azért mert kihozott egy (vagy épp 20) azonos érdeklődési körű,azonos korú,környéken lakó,bármilyen szempontból hozzád való férfit még nem jelenti,hogy tetszettél neki és ő is akar veled ismerkedni.Aki akar tőled valamit az rád fog írni.

És! Örülj neki,hogy boldog-boldogtalan nem ír rád.Többnyire 10/6 pasi a leg 'elitebb' társkeresőn is egy farok selfie-vel indít.

2021. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!