Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki aeuja már el nekem...

Valaki aeuja már el nekem könyörgöm mire jó ez!?

Figyelt kérdés

Le szedtem 2 ismert tarskereso appot. Több párom is lett, pl 20 ferfibol 2 ha írt! (de nem kimondottan az eseteim)

A többi semmi!

ÉN meg mindig azt vallom a férfi tegye meg az első lépést, de nagyon nem megy ez manapsag. Mire jó ez?


2021. aug. 5. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha önkéntesen minősíted magadat a húspiac egy portékájává, akkor a húspiac szabályai fognak rád is vonatkozni.
2021. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Attól még hogy valami társkeresésre való, az emberek nem biztos, hogy arra is használják. Volt osztálytársaim tiszta hülyeségből húzogatták ide-oda valamelyik ilyen tárkeresőn az 5+ évvel nagyobb csajokat, mikor tinik voltunk.


Amúgy ez a "a férfi tegye meg az első lépést" elég ódivatú.

2021. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

“Férfi tegye a dolgát”, de amikor a fizetésekre kerül a szó, akkor már “női egyenjogúság van, a nő is ugyanannyit keressen, mint a pasi”, ugye?


El kéne dönteni, hogy mit akartok.

2021. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

A 21. században vagyunk, amikor a szórakozóhelyeken is gyakori eset, hogy a nők jönnek oda hozzánk táncolni, mert szimpatikusak vagyunk nekik!

Nem nagyanyáink korában vagyunk már, amikor a nők csak rabszolgaként meg "gyerekgyárként" voltak tartva...

Társkeresőkön is egyre gyakoribb, hogy nők kezdeményeznek! Leesik a gyűrű az ujjadról, ha te kezdeményezel, vagy mi...?

Ha még ennyire beképzelt vagy, akkor még érjed be annyival, amennyien írnak neked!

Itt rinyáltok folyton a női egyenjogúságról! Akkor tessék!

2021. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Igazad van kérdező. Mintha nem tudnának udvarolnia férfiak.
2021. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Itt elég nagy tévedésben van egy két férfi!

A20 - 30 közötti lányok /nők többsége persze, hogy nyomulos, kezdeményezo pláne ha látja a potenciált a ferfiban(leginkább az anyagi jólét a mervado) ti, természetes, hogy örülök annak ha tlratok csimpaszkodnak, mert ez növeli az egotokat! Csak itt van egy bökkenő! Akinek eleve van tartása, tudja mit tud nyújtani, nem akarja a másik felét kihasznalni mellesleg dekoratív, magas, arra meg nagy ívben tojtok!!! Ott már azért tenni kell a csaj ért valamit!

2021. aug. 5. 17:10
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Írásod alapján elég hisztisnek tűnsz, szóval igen, én az ilyen sértett csajokba alapból nem feccölök energiát, inkább a vidám, kedves lányokkal ismerkedek.
2021. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hisztis? Mert talán igazam van?

Fogalom zavar van nálad drága :)

2021. aug. 5. 18:30
 9/20 A kérdező kommentje:

Egyik szavad úti aasikat!

Egyszer azt mondod adott nekem is a lehetőség ha már párban álltunk, de utána viszont azzal magyarok ismét a dolgot, hogy vakon huzgalt be.... Akkor hogy is van ez? Akkor én kérdezem... Akkor minek is kezdeményezzen is a nő ha úgysem tetszik a pasinak? 🤙

2021. aug. 5. 19:50
 10/20 A kérdező kommentje:
'magyarazod
2021. aug. 5. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!