Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gólyatáborba megyek, mire...

Gólyatáborba megyek, mire számíthatok a leírtak alapján? Könyörgöm, olvassátok végig, mégha hosszú is

Figyelt kérdés
Egy nagyon alacsony önbecsülésű lány vagyok, akit kimondhatatlanul érdekel mások véleménye. Mikor nyíltnapokra mentem, gyomorgörcsöm volt az úton, és teljesen komforton kívül éreztem magam az emberek között, majdnem sîrtam is, annyira rosszul éreztem magam. Ehhez képest gólyatáborba megyek nyár végén, ami messze van, de már ezen idegeskedek. Csomóan gondolom ismerni fogják egymást, én meg itt fogok szerencsétlenkedni. A busz úttól is félek, hogy milyen kellemetlen lesz, félel, hogy ki fognak nézni. Két napos lesz egyébként csak. De el kell mennem, mert ha nem, akkor megszívom, mert már mindenki ismerni fogja egymást első sulis nap, nevetgélni, a gólyatáborról beszélgetni, én meg azt sem fogom tudni, hogy hol vagyok. Kérlek, lássatok el tanácsokkal, segítsetek!

2019. máj. 4. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem, GIMIS gólyatáborról van szó. 🤗
2019. máj. 4. 20:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Párszor beszélj egy szakemberrel mielőbb, ha a gólyatáborig eredményt is akarsz.

Az normális, ha van egy kis izgalom, de szerintem ez már túlzás

2019. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szorongásodat gyógyitani kell, de az is lehet,hogy ki fogod nõni,csak idõ kérdése.
2019. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno tiniként ezt úgy oldottam meg, hogy a szintén egyedül bénázgató, félénkebb csajokhoz mentem oda beszélgetni, aztán mikor már ketten jóban voltunk, akkor jöttek a többiek is.
2019. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek, a legföbb kérdésre (ami a gólyatáborra koncentrálódik) nem kaptam választ.
2019. máj. 4. 21:35
 6/12 anonim válasza:
100%

Szerintem fogd fel úgy, hogy elmész körülnézni. Ha nem tetszik, bármikor hazamehetsz. Olyan nincs egyébként, hogy soha senkihez nem tudsz szólni, mert előbb-utóbb kérdeznek valamit tőled, és abból máris kialakulhat egy beszélgetés.

Saját tapasztalatom: nem a gólyatáborban találtam meg a saját társaságomat, hanem a sulikezdés után. A gólyatábor programjai viszont érdekesek voltak, ott is megismertem pár embert. Érdemes volt találkozni velük akkor is, ha nem alakult ki szorosabb barátság.

Sok sikert!

2019. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nyár. Tehát felkészülhetsz rá.


Szóval. Keress nyári foglalkozásokat, táborokat, új hobbit, sportot! Amiken keresztül ismerkedhetsz. Ha caak egy kis tapasztalatot tudtál szerezni, már az is jobb bárminél. Ragadd meg a lehetőségeket!

2019. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a többiekéhez fűznéj hozzá annyit, hogy én is úgy voltam vele, miért ne, de nekem a gólyatábor háát...mondjuk ki szar volt. De utána nekem egy érték lett az egész középsuli.

Szerintem nem sok dől el a táboron, szóval még kicsit se éri meg idegeskedni (énis kicsit szorongós voltam). Voltam csak...

2019. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tanárok, és segítők segíteni fognak, hogy senki ne rekedjen ki a csapatból. A gólyatábor erről szól, egyfajta csapatépítő. A játékokba mindenkit bevonnak. Ezeken általában mindenki jól érzi magát, legyél nyitott az új emberekre. Azt nem hiszem, hogy mindenkinek lesz ott ismerőse, de ha igen, akkor azok is inkább az új emberekre kiváncsiak. Azért nyáron menj el más táborokba, és keresd az olyan helyzeteket, amikor új emberekkel beszélgethetsz. A nyári munka például nagyon sokat lendíthet ezen a dolgon. ott kénytelen vagy kilépni a konfort zónádból, és kommunikálni az emberekkel, és mellesleg keresel egy kis pénzt. Az önbizalmadnak is jót tesz. Egyébként tök jó, hogy az új osztálytársakkal tiszta lappal indulhatsz. Senki nem tudja majd rólad, hogy parás vagy, nincs rád írva. Vegyél erőt magadon, és bizonyítsd be magadnak és másoknak is, hogy tudsz barátságos is lenni. Pár standard kérdéssel készülhetsz, amit bárkinek feltehetsz. Honnan jött pl, milyen volt a nyara, stb, Ha ezt megugrod, utána már megy minden magától.
2019. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, valószínűleg a legtöbben hasonlóan fognak érezni. Lehet, hogy lesz 1-2 ember aki ugyanabból az általánosból megy ugyanabba a gimibe, ők ismerik EGYMÁST.


Ha valaki szimpatikus, menj oda, dícsérd meg a haját, cipőjét, felsőjét, műszempilláját, póthaját, tökmindegy mijét. Kezdeményezz beszélgetést, és add magad.

2019. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!