Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gólyatáborba megyek, mire...

Gólyatáborba megyek, mire számíthatok a leírtak alapján? Könyörgöm, olvassátok végig, mégha hosszú is

Figyelt kérdés
Egy nagyon alacsony önbecsülésű lány vagyok, akit kimondhatatlanul érdekel mások véleménye. Mikor nyíltnapokra mentem, gyomorgörcsöm volt az úton, és teljesen komforton kívül éreztem magam az emberek között, majdnem sîrtam is, annyira rosszul éreztem magam. Ehhez képest gólyatáborba megyek nyár végén, ami messze van, de már ezen idegeskedek. Csomóan gondolom ismerni fogják egymást, én meg itt fogok szerencsétlenkedni. A busz úttól is félek, hogy milyen kellemetlen lesz, félel, hogy ki fognak nézni. Két napos lesz egyébként csak. De el kell mennem, mert ha nem, akkor megszívom, mert már mindenki ismerni fogja egymást első sulis nap, nevetgélni, a gólyatáborról beszélgetni, én meg azt sem fogom tudni, hogy hol vagyok. Kérlek, lássatok el tanácsokkal, segítsetek!

2019. máj. 4. 20:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Mindenki így érez, ne aggódj. 9. végére már megbeszéltük az osztálytársaimmal mindent amit gólyatáborban éreztünk, gondoltunk egymásról stb. És mindenki beismerte hogy rohadtul félt nehogy rossz benyomást tegyen a leendő osztálytársaira.

Én csak annyit mondok, nagyjából add magad, de ha az alapszemélyiségedhez hozzátartozik a bunkóság/szókimondóság/egoizmus (mert én ilyen vagyok) nyomd el magadban ezeket, és légy nagyon nagyon kedves, különben már egy hét után hallani fogod hogy a hátad mögött ez és ez azt mondtam rólad hogy egy beképzelt p*na vagy. Igaz, azzal hogy nem csak a jó oldalamat mutattam meg, kiszűrtem néhány embert a potenciális baráti körömből, aminek így utólag nagyon örülök, mert a legtöbben közülük nagyon hamis emberek, akik hamar ítélkeznek.

De a lényeg tényleg az, hogy legyél kedves és segítőkész (ne nagyon feltűnő).

2019. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

#11 vagyok

Azt se felejtsd el hogy ez NEM olyan mint az általános. Az egy rémálom volt sok embernek, lehet te is köztük vagy. Hidd el, itt mindenki sokkal kedvesebb, mivel nekik is voltak negatív élményeik az iskolai beilleszkedéssel, hierarchiával kapcsolatban, nem mernek szekálni másokat, túlságosan azzal lesznek elfoglalva hogy a saját személyiségüket előnyösen bemutassák. Középiskolára a legtöbb ember kinövi az ilyen kiközösítősdi-féle gyerekességet.

2019. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!