Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredett vagyok az...

Nagyon elkeseredett vagyok az miatt, hogy ha saját lakást veszek akkor le kell mondanom az utazásokról, élményekről. Hogy lehet megbékélni azzal, hogy az élet valamit ad és valamitől megfoszt ?

Figyelt kérdés

Egyedülálló nő vagyok, 9 éves kapcsolat után vagyok ami nagyon megviselt. Amikor szétmentünk kifizetett a volt párom a lakásból, ő örökölte, de az évek során én is nyilván sok pénzemet beletettem. Szerencsém volt mert viszonylag korrekten váltunk el és elhoztam azokat a dolgokat amiket én vettem. Albérletbe lakom, de nagyon sajnálom a pénzt, amit ebbe belefizetek, inkább fizetném a sajátomat ennyi erővel... Van önerőm, de kell hitelt fel vennem. Örülök valahol, hogy lesz saját lakásom, de ahogy számolgatok sajnos nem lesz pénzem utazni. A volt párommal se nagyon mentünk, mert ő nem szeretett, aztán most jött a covid ezért nem mehettem barátaimmal... aztán hitel után meg nem fog rá jutni pénzem :( Szomorú vagyok, hogy ilyen helyzetbe hoz az élet... tisztességesen dolgozom hosszú évek óta, suli mellett is már dolgoztam, és a sok belefektetett energia ennyit ért. Szüleim támogatnak, de nem vagyunk gazdag család.


Szörnyű ami ebbe az országba megy, sokat gondolkozom rajt, hogy ha családom nem itt lenne nem is maradnék itt.


2021. júl. 20. 00:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tehát egy szarul fizető szektorban vagy, szar környéken, költözési hajlandóság nincs, előrelépési, fejlődési hajlandóság nincs. Ezek után milyen választ szeretnél kapni? Család nincs, de a család az első? Veregesse meg mindenki a vállad, hogy milyen jól csinálod, és mindenki hibás, csak te nem, hogy itt tartasz?

Nyilván nem fogjuk ezt tenni, mert nem ez az igazság.

Magánóvoda? Vagy valami fejlesztési terület, amivel többet lehet keresni, ha mindenáron gyerekkel akarsz foglalkozni?

A közszféra halott ügy, nem a megye miatt keresel sz/rul, hanem mert ebben a szektorban vagy.


Innentől pedig a #6 válaszomat tudnám csak idézni, meg kell találni a módját a több bevétel keresésének.

2021. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!