Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lett ilyen kevés az...

Hogy lett ilyen kevés az oldal látogatottsága?

Figyelt kérdés
Alig vannak kérdések
ma 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki napi szinten aktív, abból tényleg nincsen túl sok, azaz aki naponta ír kérdéseket, VAGY válaszokat.. Egy olyan jó 100-ra tippelném összesen azoknak a számát, akik naponta aktívak az oldalon. Ide a válaszadók is beletartoznak, nemcsak a kérdéskiírók. Viszont aki nem aktív, hanem passzívan olvassa rendszeresen az oldalt, arra meg legalább ilyen 1000-1500 főt is tippelek.
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted? Kitörölnek minden normális kérdést meg választ, kitalált indokokkal. Meg amikor kibannolnak az állatos rovatból, ingyen segítő, állatorvosokat, nem is egyet már, akkor mit vársz?


Bezzeg mehet heti 6X a "Hordotok fecske gatyát?" "Milyen hely Szomália családi nyaralásra?" "Milyen autót vegyek 200.000-ből?" "Megevett a kutyám egy 3X3 mm nagyságú nyers húst, vigyem orvoshoz?" kérdések kiírása.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
#1 Én inkább ezres nagyságrendre tippelélném az aktívakat, a passzív feljárókat 10 ezresre. Tekintve, hogy "a Similarweb szerint 2024 júniusában kb 6 millió látogatás/hó történt, olyan keveset biztosan nem mondanék, mint 1-es.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Tulmoderalas es atmentek az emberek facere, instara, tinderre. Kozel sincs mar az, mint a 10-es evek elejen.

Feltettem egy kepet ertekelesre, alig 100-an neztek meg hetek alatt.

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek én is akik azt írják, hogy a moderálás miatt van. Teljesen szubjektív módon törölnek válaszokat és kérdéseket. Az oldalt nem lehet már normálisan használni. Viszont tele van zoofil, pedofil, meg vérfertőzésről szóló kérdésekkel. Meg ahogy írták előttem, kétóránként ismétlődő kérdésekkel. Azok nem zavarják a moderátort.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Persze persze, ez valojaban hatterhatalmi GYIK operacio a magharok agymosasara. 🥰🥲
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nem, de pl. a melegeket kegyetlenül nyomja az oldal, azokról csak jót szabad írni.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!