Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megvernél bocsánatot...

Ha megvernél bocsánatot kérnél utánna??

Figyelt kérdés
Olvasok egy storyt és az ilyen elrablos és ott megverik a csajt de nem kérnek tőle bocsánatot utanna... Szerintetek ez jo vagy inkább kerjen utanna bocsánatot az illető?

2020. júl. 28. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De nem borul el az agya... Mert, látja a törékeny nőjét. Soha nem fekejtem el az arcát akkor, vmit olyat láthattam meg, amit senki más... Akkkr jöttem rá, h ő sohasem okozna nekem fájdalmat. És ez azóta kísért, ebben a világban, amikor mindenki a saját egojat kergeti, magának akar jót (ami helyes, ez az életösztön) és egyszer csak meglatod, h vki más ezen felé tesz... Leírhatatlan. Csodálatos, hihetetlen...

#2-es, 4-es, 6-os voltam.

2020. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

4#

Pff

Nem vertem meg nőt,és nem is fogok.Csak ne legyen a törékenységed a mentsvárad,hogy a másikat boxzsáknak használd.

Nem kötelességem eltűrni a gyengébbtől sem a terorizálást.Én sem terorizálok senkit.

Aki hagyja,az meg megérdemli.

Szerencsére mindig olyan társaim voltak,akik szóval érvényesítették óhajukat,és frusztrációjukat nem pofonnal akarták rendezni.

2020. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!