Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megérheti bocsánatot kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérheti bocsánatot kérni, változtathat egy őszinte bocsánat kérés a megítélésemen?

Figyelt kérdés

Úgy történt a dolog, hogy megtetszett egy lány. Így hát mit veszíthetek alapon bejelöltem a facebookon, ő pedig visszajelölt. Ennek nagyon megörültem és ennek hatására esélyt éreztem nála, és úgy döntöttem, hogy tovább megyek és megpróbálok közeledni hozzá, éreztetni vele, hogy tetszik és komolyak a szándékaim az irányába. Indulásnak megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni vele facebookon keresztül, alap dolgokról, mit szeret csinálni, mivel foglakozik, mik a hobbijai, szóval ilyesmire gondoltam. Két üzenetet küldtem neki, egyikre sem válaszolt. Majd gondolván, hogy biztosan elfoglalt és nincs ideje válaszolni, küldtem neki egy harmadikat is, ekkor letiltott. Majd közölte velem ha továbbra is üzenek neki, zaklatásnak veszi és megfenyegetett a rendőrséggel.

Mikor kérdeztem, hogy miért, nem adott normális magyarázatot, hogy figyelj, nem tetszel, nem vagy az esetem vagy valami. Csak úgy lerázott. Nem tudom mi lehetett a fejében, mi lehet a megítélése rólam.

Nem tudom mit tegyek, most ezek után egyedül vagyok rég óta, nem sikerül találni senkit, nincs senki aki úgy tetszene és nagyon rossz egyedül.(A lány 22-23 éves. Volt.) Nem sikerül tovább lépni, próbálkozom keresek, de nem sikerül találni senkit.

30f



2017. márc. 28. 17:01
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell semmit sem írni neki,hagyd a fenébe.Ha tetszenél neki,akkor válaszolna.Az,hogy visszajelöl,még nem jelenti azt,hogy veled is akar lenni.Vagy nem is ő írt neked vissza,hanem a pasija pl.,ily3n is van.
2017. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már 1 üzenet után is hagynod kellett volna. Teljesen felesleges bocsánatot kérned, nem akar tőled semmit.
2017. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy azért jelölt vissza, mert azt gondolta, ismer valahonnan. Nem azért, mert ismerkedni akar. Mivel a facebook nem társkereső. Logika.
2017. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Miért akarnál bocsánatot kérni? Pont azért olyan pofátlanok már manapság a nők mert a férfiakba lett nevelve, hogy akkor is ő kérjen bocsánatot, ha a másik hibázott.

Az első üzenet után felesleges volt tovább írni neki, egyenes beszédet pedig hiába vársz nőktől, sosem volt jellemző náluk. Visszajelölt, hogy még egy lájk legyen a profilképén, kb. ennyi.

2017. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy ne írj többet neki?
2017. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Ebből nem fog semmi jó kisülni, velem is megcsinálta néhány idióta liba. Letiltani meg veszekedni azt tudnak. De nyíltan, őszintén és szemétkedés mentesen elutasítani azt nem, mert mindenképp, veszekedni akarnak, szép szóval nem jó. Pedig értelme nincs a veszekedésnek, ha azelőtt sosem mondta, hogy ne írj többet.
2017. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zaklatást nem tehetsz jóvá zaklatással. Már ha annak számít az is, hogy hozzászólsz, és ha olyan hisztérika, hogy így gondolja, örülj, hogy megszabadultál tőle. És igen, aki nem viszonozza az érdeklődést, azt hagyni kell. Érdemelje ki a másik is a tiédet.
2017. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerül találni senkit akit tetszik és komolyan érdekelne.
2017. márc. 28. 20:17
 9/11 A kérdező kommentje:
és nagyon rossz egyedül.
2017. márc. 28. 20:18
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké,de attól,hogy állandóan a nyakára jársz, nem lesz veled,csak mérgesebb lesz és fenyegetőzni fog, pont az ellenkezőjét éred el. Van annyi más nő, miért az kell neked, aki nem is akar még csak hozzád sem szólni?
2017. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!