Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kicsit fura kérdés/kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kicsit fura kérdés/kérés lenne, Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Nem igazán megy az ismerkedés lányokkal, azt veszem észre, hogy önértékelési problémáim vannak és így önbizalom hiányom. Mindenben csak rosszat látok magamban. A "jó nő" kategóriájú csajokkal (ha életembe nem láttam) szinte alig megy a társalgás, zavarba vagyok. Régebben nem voltam ilyen, sőt 2 eszméletlenül szép barátnőm is volt az egyik hosszú távon,de azóta csak kihasználtak, megcsaltak és egyre jobban ebbe a gödörbe kerülök lejjebb. Lenne olyan lány aki beszélgetne erről velem? Mielőtt még az a kérdés jönne hogy "miért nem vagyok olyan mint régen", azért mert már nem úgy állok a dolgokhoz mint mikor tini voltam. Elég lelkis vagyok, sőt nagyon és ilyen dolgok nagyon taccsra tudnak vágni. Sokan kérdezik ismerősök barátok is, hogy miért nincs barátnőm? Jol nézek ki (szerintük), magas vagyok,erős testfelépítésű. (NEM kigyúrt). Várok okos válaszokat, privátban is akár ha lenne valaki a GYK-s "pszichológusom". :)


27/F



2017. márc. 15. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom olvasd el Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet. De akár az összes tőlük megjelent könyvet tudnám neked ajánlani. :) Nagyon jók. :) Segíteni fognak neked.

Csernus Imre A férfi és A nő könyveit is bátran ajánlom neked, mert ezek is hasznosak lesznek neked.


Először is, azt kell magadban letisztázni, hogy a nők is emberek, mint te, nem egy földönkívüli lények, hogy tartani kelljen tőlük. Akár tükör előtt is gyakorolhatsz szövegeket, és nézd, hogyan reagálsz. Küzd le a félelmeidet.

2017. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nálad a "jó nő" kategóriájú lányok az insta és fb modelleket takarják, akkor nincs is miről beszélni!
2017. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, mindenképp elolvasom!

Masodik:De van miről beszélni attól még, hogy azt írtam hogy jó nő. Nem azt írtam, hogy filléres... Soha nem kéne olyan nő(ezek még inkább kislányok) akinek az számít, hogy a kocsiba ülve villogjon, szelfizzen egész nap. Léteznek szép lányok akik normális értékrendet képviselnek.Talán emiatt az elkorcsosult világ miatt is vagyok ilyen. Soha nem gondoltam hogy ilyen megtörténhet velem. Van aki könnyen túl esik egy visszautasításon én ezen agyalok lehet egy hét múlva is mi lehet a hibám.

2017. márc. 15. 18:12
 4/4 anonim válasza:
Én leszek szívesen a pszichológusod :D
2017. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!