Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megvernél bocsánatot...

Ha megvernél bocsánatot kérnél utánna??

Figyelt kérdés
Olvasok egy storyt és az ilyen elrablos és ott megverik a csajt de nem kérnek tőle bocsánatot utanna... Szerintetek ez jo vagy inkább kerjen utanna bocsánatot az illető?

2020. júl. 28. 23:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Ha levágnád a pöcsömet, bocsánatot kérnél?
2020. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
33 évet húzok le egy pasival immáron, volt minden nehézség, féltékenység, minden, de soha nem ütött meg, és nem is fog. Szted? A férfi itt kezdődik, és itt is végződik.
2020. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Én inkább engedném, hogy a nő lealázzon, azaz megverjen engem is.
2020. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
2-es vagyok. Sajnos én ütöttem meg őt... Nem vagyok büszke rá... De ő, mint a szikla, tudja, h egy legyintésével a halálba küldhetne... De soha nem ingott meg, és nem is fog. Ő Férfi, nagybetűvel. Azért is maradtam melette. Ilyen nem sok van.
2020. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

#2


De te se őt, és ez így kerek. A verekedős helyek egy résznél vice-versa megy a verekedés, általában olyan nemes dolgok miatt, mint a pia vagy a kábszer.


Kivéve ahol egyoldalú a dolog, de ott általában a verő fél elmebeteg enyhén - vagy nagyon.

2020. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Mielőtt itt babérkoszorút keresnétek a férjemnek, azt azért elmondanám ill. megemlíteném, hogy ha egy ujjal is bántott volna, akkor, akkor látott utoljára. Ezt azért lefektettem neki. 😅😀🙂 Ennyike. De férfi nem az agresszión látszik, hogy az, hanem minden máson. Ne soroljam fel, ezt kb. mindenki tudja.
2020. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tok mindegy, veres utan ker-e bocsanatot valaki vagy sem? Veres utan ott az ajto, ideje sem lenne bocsanatot kernie. Ha meg en vernek meg valakit, nyilvan en sem kernek bocsanatot, mert gondolom jogosnak ereznem a verest, a bantalmazok altalaban igy gondoljak.

Nem tartom tul eletszerunek, hogy jol megvernek valakit, aztan “jaj izee bocsi nem is igy gondoltam :( ), altalaban a bocsanatkeres, csuszasmaszas utolag megy, amikor mar kibsztak az illetot.

2020. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy filmben, hogy a pasi elverte a nőt, majd utána könnyek között kért bocsánatot, hogy ezt tette, de hát a nő hozta ki belőle.

Nem hiszem, hogy verés után a bocsánatkérés őszinte lenne.

2020. júl. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

4#

Tudod egyszer a nőm cseszegetett.Folyton csipkedett.Belémcsípett vihorászva.Először szóltam,hogy ez nem jó,és nem tetszik.

Erre nem hagyta abba,csak nevetett és csinálta.

Ismét szóltam,már kérve,hogy fejezze ezt be.Finoman lefogtam a kezét,de kiszabadította,és folytatta.Erre kezdtem berágni,és megszorítottam a csuklóját,most már nem finoman,hanem úgy,hogy sírva fakadt.

Ha te pofán vernél,hát nem is tudom.

Türelmes,és nyugodt vagyok,többnyire elég sok figyelmeztetést,kérést intézek ilyenkor,de ha elborul az agyam,akkor legjobb mindenkinek,ha elkezd futni.

2020. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!