Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazudtam neki. Hogyan kérjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam neki. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Hazudtam a lánynak méghozzá feleslegesen ő pedig nagyon érzékeny az ilyesmire. Másnap furdalt a lelkiismeret és bevallottam neki és bocsánatot kértem, erre ő azt monda: köszöni szépen de így már nem kér belőlem.


Hogyan kérjek tőle bocsánatot? Az óta nem beszélünk, körülbelül 2 hónapja ismerjük egymást.


Én 22/F ő 19/L



2018. szept. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj az esetből a legközelebbi ismeretségednél.
2018. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mit hazudtál? Ilyen megbocsáthatatlan, vagy csak "fullentes".nem mind1
2018. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Abszolút nem megbocsájthatatlan. Csak nem akartam vele aznap találkozni és hazudtam arról, hogy miért. Amit nyilván ő is sejtett. Szerinte hülyének néztem...
2018. szept. 24. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy amiatt, amit kamu helyett csináltál? esetleg alapból érzékenyen érinti

engem se érdekelne a másik, ha az ismeretség elején olyat csinál, ami már szúrja a szemem, semmit nem veszít az ember ilyenkor, mivel nem alakult ki semmi

2018. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő azt kérte, ne hazudj neki. Te ezért hazudtál neki. Ő emiatt nem kér belőled.


Egészen pontosan mire számítasz? És miért akarsz bocsánatot kérni? És ha sikeresen bocsánatot kérnél és megbocsátana... akkor mi is lenne? Attól még nem fog megint kérni belőled, csak megbocsát, békében lezárja az ügyet.

És a másik: miért is bocsátana meg a lány? Mi oka lenne rá? Milyen plusz tartalmat biztosítasz, amit kiértékelve úgy ítélhetne, hogy most már megbízható vagy?


A kérdés, amit most feszegetned kéne, nem az, hogy hogy kérj bocsánatot, hanem az, hogy mit kezdj magaddal, hogy NE legyél ennyire gyenge jellem.

2018. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!