Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Visszasz...

Melyiket választanád? Visszaszámlálás vagy dátum.

Figyelt kérdés

Egy sikertelen biológiai kísérlet következtében az emberek meg tudják hogy mikor halnak meg az által hogy a karjukon megjelenik valami ami meg mutatja a haláluk pillanatát.


És itt a kérdés. Ha ez történne melyiket választanátok? Egy órát ami vissza számol vagy pedig egy másodpercre pontos dátum jelenjen meg. Az egyik mindenképpen rátok kerülne.



UI: Tudom hogy a kérdés hülyeség, de érdekelne hogy emberek melyiket akarnák magukon viselni.



2020. júl. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dátum
2020. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az órát.

Sokkal praktikusabb ès sok mindenre jó.

Mikor fő meg a tojás...vagy bármi amihez időzítőt állitanèk.

2020. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dátum. Zavarna, ahogy az óra folyamatosan pörögne.
2020. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

#2 válaszol: fel dobtad a napomat. ez jó volt. nem is gondoltam erre a lehetődégre :D

2020. júl. 26. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dátum. Stresszelne, hogy konkrétan visszaszámol valami. Az ébresztőnél is utálom, hogy úgy gondolom, hogy tök jó, milyen jót fogok aludni, mire az ébresztő kiírja, hogy 6 óra 56 perc múlva ébresztés. Hát köszi... Amúgy is szörnyű lenne tudni a halálom időpontját, legalább ne legyen visszaszámlálás.

(Amúgy szerintem nem nézném meg, és fekete tetkóval átsatíroztatnám.)

2020. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dátum. Kevésbé frusztrálna, hogy úgy van és kész, mintsem számlálni a perceimet, amik a véghez közeledve könnyedén őrületbe kergetnének egyeseket.
2020. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén dátum
2020. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokat foglalkozok halálesetek tanulmányozásával. A pontos dátumot nyilván nem tudjuk, de az emberek túlnyomó többsége (kb 75-80 %) a születésnapja előtt, vagy után pár nappal (max 2 héttel) hal meg. A férfiak inkább előtte, a nők utána. Ezt csak érdekességnek írom itt le.

A pontos dátumot választanám én is, a visszaszámlálás stresszelne, többet ártana, mint használna.

2021. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!