Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a párom nem akar velem...

Ha a párom nem akar velem utazni akkor baj hogy elmegyek magam akár külföldre akár országon belül egy másik várost felfedezni?

Figyelt kérdés
Nem azért megyek hogy más férfiakkal talalkozgassak hanem hogy a nyelvet gyakoroljam és kultúrákat fedezzek fel

ma 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz lány barátokat gyakran szerzek így akár neten is. A barátom tud róla. És nem vagyok bi
ma 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább az a baj, hogy nem tölt veled közös időt.

Én nem maradnék egy ilyennel

ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad és a párodon múlik. Ha a szabadidőd nagyon nagy részét külön töltöd, pontosabban ha nem töltötök eleget együtt, az persze megárt a kapcsolatnak. Szóval a mértékre figyelni kell. De időnként az én férjem is elmegy egyedül valahova, és én is. Mióta közös gyerekünk van, ez nehezebb, mert kimerítő ha a gyerek egész nap az egyikünkre marad, pláne ha nyűgösebb napja van.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad vagy, így nem az.
ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!