Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy online ismerkedésnél/barátkozásnál az egyik fél csak kihasználja, hülyíti a másik felet?

Figyelt kérdés

júl. 27. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar találkozni.
júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud online kihasználni? Max ha megadod neki a személyes adataidat, bankkártya számodat, szexuális tartalmú képet magadról, azzal tud visszaélni. Vagy az idődet rabolja? Építsd le, ha terhes a társasága. Ha csak unaloműzés céljából írkál veled, de nem akar tőled semmi komolyat, azt egyszerűen megtudhatod. Hívd randira és megtudod a választ.
júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha az egyik fél nő.
júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azon gondolkodom napok óta, hogy nagyon sok ember érti félre a másikat a magányból adódóan egyrészt és másrészt nagyon hamar lát a kapcsolatba mélyebb dolgokat, mint a másik fél, ergo a tempó nem egyenlő és ez váltha ki a kudarcot. A Lostban volt a koppasz pasi, neki volt egy ilyen kapcsolata és meg volt győződve, hogy egy szerelme kapcsolat van kialakulóban közte és a telefonos partnere között. Ugyanúgy én is koppantam többször is ugyanígy. Főleg barátságoknál, meg voltam róla győződve, hogy egy barátság van kialakulóban egy személy és köztem és minél jobban nyitottam felé baráti stílusban, annál kényelmetlenebbül érezte magát ő, amíg le nem ült velem beszélgetni, hogy leépítsen.
júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes tökéletesen leírta. Beleteszed stílusod energiád az online kommunikációba. Aztán kábé itt meg is állt a dolog, mert a másiknak ennyi elég, ő szórakozik te meg nézegeted ahogy kapod a nevetős szmájlikat.. ennyi erővel a chat gpt-vel is írosgathatnál.
júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, ha offolja meg tologatja a találkozót, az elég egyértelmű jel. De mi van akkor, ha főleg online alapú az ismerkedés, mindkét fél tudja is ezt. A tali nem kizárt, de nem is elvárt, nem erre van alapozva a kapcsolat. Mik a jelei ilyen esetben annak, ha nem egyoldalú, kihasznál, vagy hülyít?
júl. 28. 10:59
 7/24 anonim ***** válasza:
Attól függ mit vársz egy ilyen kapcsolattól. Ha megbeszéltétek, hogy csak online ismerkedtek és nem mentek tovább, akkor továbbra sem értem, hogyan tudna hülyíteni. Mond meg neki, ha tovább akarsz lépni és egyértelmű lesz.
júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mi az hogy csak online ismerkedés? Ezt nem is tudom értelmezni. Egy elképzelt személlyel kommunikálsz. Hisz max képet esetleg videót látsz róla. De zömmel csak karakterek halmaza amit tapasztalsz.
júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát ugyanúgy vissza lehet élni ezzel is. Attól hogy nem élőben zajlik, meg nem a randira dugásra megy rá, ugyanúgy két ember közötti kapcsolat ez. Csak az online tér miatt sokszor félreérthető lehet ez meg az, kevésbé élesek a határok. Ezért is kérdezem, mik lehetnek a jelei hogy a másik fél csak hülyít, vagy kihasznál?
júl. 28. 12:40
 10/24 anonim ***** válasza:
Amíg nem konkretizálod, hogy pontosan milyen kihasználásra gondolsz, addig nehéz válaszolni a kérdésedre. Ha egyoldalúnak érzed a barátságot, akkor szakítsd meg és ennyi.
júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!