Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor kinek kellene kezdemé...

Ilyenkor kinek kellene kezdeményeznie és hogyan?

Figyelt kérdés
Egy facebookos csoportban szóba elegyedtem egy fiúval (én az is vagyok) aki megosztotta az alkotásait, én pedig felajánltam, hogy bejelölhetnénk egymást, mert szívesen barátkoznék valakivel aki hozzám hasonlóan alkot és megoszthatnánk egymással a műveinket. Visszaírta hogy szuper persze, be is jelölt, visszajelöltem. És most hezitálok, hogy mivel írjak rá, és mikor, vagy hogy egyáltalán én írjak-e. Lehet hülyeség ezt ennyire túlgondolni de tényleg örülnék ha barátság lenne ebből, úgyhogy nem akarom elrontani.

2023. ápr. 24. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
*én is az vagyok, nem én az is vagyok :')
2023. ápr. 24. 15:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elküldhetnéd pl az egyik alkotásod és ha megkérdezed hogy mi a véleménye, utána már lehet is beszélgetni :3
2023. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!