Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy online ismerkedésnél/barátkozásnál az egyik fél csak kihasználja, hülyíti a másik felet?

Figyelt kérdés

júl. 27. 18:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát pl hogy nem egyenlő a két fél, az egyik fél csak hazudja és hitegeti a másikat vele hogy fontos számára.
júl. 28. 12:52
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Miért mondan ilyet, ha semmi tétje nincs?
júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne tétje, sokan ebből a virtuális figyelemből húznak egót, vagy épp manipulálják a másikat a saját céljaik érdekében, akár hazugságokkal. Vannak akik párhuzamosan rengeteg embert hülyítenek egyszerre így. Van aki egótuningból, van aki unalmában, sokfajta indok van még. De ne ezzel foglalkozzunk hogy miért, mert nem ez a kérdés. Mint mondtam ez egy nagyon is létező jelenség. Inkább a jeleire lennék kíváncsi, hogy honnan lehet előre látni és megmondani az ilyet, ha gázos a másik fél, és csak lehúzni akar.
júl. 28. 14:20
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Sehonnan ha nincs egészséges önbecsülésed.
júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Semmitérő válasz. Ha már ennyire nem ismered a jelenséget és vagyok olyan rendes hogy kifejtsem, legalább ne ilyen inzultáló és haszontalan szemetet böfögnél ide.
júl. 28. 15:46
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Na nálam észrevetted. Az elején kulturált választ adtam, le se pontoztak, később meg csak provokáltalak. Pont ugyanígy ki tudod szűrni bármilyen másik beszélgetésből, hogy épít vagy rombol, hasznodra van, vagy árt neked. A válaszok felét én írtam amúgy. Továbbra is azt mondom, hogy ha úgysem találkoztok soha, akkor nem áll érdekében, hogy hazudjon neked a szándékairól. Mi értelme lenne? Ha kedves veled, azt azért teszi, mert értékeli a társadágodat, a jellemedet és ennyi.
júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

ó értem, tehát honnan lehet tudni, hogy nem komolyak feléd a szándékai? Tehát honnan tudd hogy nem hazudik?

Hát tesztelni kell. Bár ezt mégegyszer mondom online nem tudom értelmezni. Ha gyakran keres akkor komoly, ha nem akkor fraud?


Hogy tud valaki téged online kihasználni? Kicsalja a bankkártya adataid, pucér képeket, bizalmas infókat szed ki belőled, aztán elkezd zsarolni, vagy mi?

júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sajnos sokan hazudnak. Van aki másnak adja ki magát és ezen élvezkedik. Szintén más energiavámpirkodik, elkezdi lelki szemetesnek használni a másik felet. Van aki egót húz a másik figyelméből, ez főleg csajoknál van. Kellemetlen amikor minden jó, aztán egy hét múlva elkezd ritkulni és hanyagolni csak mert mondjuk a másik aki jobban érdekli épp már előkerült és ráér. Fura hogy nem ismeritek ezeket a jelenségeket. Más kérdések alatt is látom, sokan futnak bele és panaszkodnak róla. Azért is érdekelne a felismerése, megelőzése. 16-os nincs harag, tanító jellegű volt a példád. De sokszor nem ennyire egyértelmű ha a másik fél toxikus, annyira behízelgő és ellentmondásos a viselkedése.
júl. 28. 16:08
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 a kamut nem igazán tudod kiszűrni ONLINE. Ha valaki cska fáraszt otthagyod. Ha panaszáradat jön szintén. Ha látszik hogy csak a figyelmed kell neki megintcsak. A másik meg, hogy te most csak egyetlen egy emberrel ismerkedsz? Ha valakivel jobban kijön miért maradjon olyannál akivel nem?

De amúgy ezért mondom hogy szerintem online ismerkedni értelmetlen és nem is lehet. Ahogy lehet go offline.

júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 ismerjük a jelenséget, de előre nem tudod kiszűrni, beszélgetés közben vagy észreveszed, vagy nem. Te tapasztaltnak tűnsz, felfigyelsz ezekre, egyszerűen építsd le azt, aki lehúz és foglalkozz azzal aki felemel.
júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!