Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális egy kollégiumban,...

Ez normális egy kollégiumban, vagy ez túl sok?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, vasárnap estétől szombat reggelig koleszban vagyok.

Igazából a szobatársakkal nincsen baj, úgy érzem, hogy én vagyok (akaratlanul!) a zavaró tényező.

Éjjelente egy betegség miatt (alvászavar, amellyel járok pszichiátriára) nem tudok aludni, úgy, ahogy kéne. Hiperaktív vagyok, mozgolodok, fordulgatok, rosszakat álmodok. Ezzel nem is lenne baj, de ilyenkor, hogy nyugtassam magam, egy éjjeli sétára mennék... Hát lámpát, semmit sem használok, csak cipő fel, ajtónyit, de mindkettő morgolodik, hogy nem tudnak aludni. Pedig elég halk vagyok, ajtót érzékelik csak, ami kb 3 másodperc nyikorgás.

Úgy voltam vele, hogy oké, ez valóban zavaró. Laptopot, telefont az ágyam mellé teszem.. Mindkét eszköz, felém, falnak világít ha használom, fényerő 50%, hogy azért lássak is valamit, természetesen néma üzemmód. Szobatársaim ágyai; az egyik mellettem van, ő mondjuk kevesebbet panaszkodik, sőt, szinte semmenyit, csak néha forgolodik, másik az ablaknál. Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy ez egy hosszúkás szoba, tehát én ajtó felé vagyok.

Nos, használom a telefont/laptopot, rám szól, hogy vegyem le a fényerőt, nem tud aludni. Pedig elég alacsonyon van, és tényleg nem riadhat fel rá, hiszen azok a fotonok felém áramlanak..

Mindegy alkalmazkodtam.

Wcre se mehetek el, mert ugyanúgy morgás van. Ha folyosó, akkor az ajtó, ha az itteni, akkor nem húzhatom le, de ugyanúgy hangja van az egésznek...

Elegem van, ez valóban túl sok, vagy csak én vagyok "zizi"?


Bocsánat a helyesírási hibákért, csak alig látok, amit írok, igy automatikus javítással írok inkább.



ma 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem őket. Viszont én már rég szóltam volna illetékesnek, mert nem normális, hogy miattad senki nem alszi
ma 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ajtót be kell wd40-ezni és jelezni, hogy ez a probléma. Hátha tudnak valami megoldást.
ma 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl sok.

Én ha éjjel telefonozok, a fényerő kb. 10%-on van, most is csak olyan 25%-on. Egy 50%-os fényerő a sötét szobában nagyon világos.

Amúgy szedj melatonint.

ma 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!