Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg baj ha kedvesen...

Tényleg baj ha kedvesen beszélek nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetnem kell hölgyekkel mindig , rendesen, normálisan teszem és van egy olyan érzésem mintha azt mondaná " jaj ez is fel akar szedni , meg akar valamit"


Holott nem, csak próbálom nem megsérteni beszélgetés közben. De kellemetlen nekem, mert azt gondolom, hogy azt hiszik valami kanos Karcsi vagyok. Ezért nem is tudok olyan helyen dolgozni ahol vannak nő, kénytelen voltam sofőrnek menni..


Ha férfivel beszélgetek soha nincs az, hogy " ohh, csak nehogy megsértsem ".



2020. júl. 26. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kicsit gond, mert olyan nyálasnak tűnik így a dolog.
2020. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, mindenkiről azt hiszik, hogy kanos Karcsi, aki kicsit is barátságosabb.
2020. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Magamból kiindulva nem a kedvesség a baj, hanem az, hogy legtöbbször olyanok hívnak Gyönyörűségemnek és igyekeznek erőltetett kedvességgel bevágódni, akikről tudod, hogy ő tuti olyan, aki taknyosra ver, ha nem az van, amit ő akar. Szerintem sokak akaratlanul is ezekre az emberekre asszociálnak, ha valaki túlzásba viszi a hízelgést (nem tudom, te ilyen vagy-e)
2020. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy Kanos Karcsi 😂
2020. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj. Az a normális, ha az emberek kedvesen beszélnek egymással.
2020. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha netán nem akarod felszedni őket, akkor meg egy impotens gyökérnek hisznek. Ezért nem ad értelmes ember semmit a másik véleményére.
2020. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen csak ne foglalkozz semmivel, és kikurtúl csináld azt amit szeretnél! Bármit teszel itélkezni fognak. Ne hallgass a sok baromra aki azt mondja egy bizonyos módon kell beszélgetni ahhoz, hogy elérj valamit. Ne játszd meg magad soha!
2020. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a közömbös hangnemet részesítsd előnyben. A férfiak is hülyének néznek az erőltetett mézeskalács-modortól.
2020. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Beszélj férfiként s sofőr szinten hozzájuk..."Mi van kicsim, elhagytad a szoknyádat vagy túl sokáig mostad, hogy nagyvonalú a belátás?":DDD


Ha erre is nyakadba ugrik egy nő, ne fürdjé le....

2020. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél egy dolog számít: hogy pénzes kigyúrt menőjenő vagy-e vagy sem. Ha az vagy, akkor akár sík bunkó majom is lehetsz, akkor is fel tudod szedni őket azonnal. Ha nem, akkor tök mindegy mit csinálsz, a fejed tetejére is állhatsz. Ha kevesen szólsz hozzájuk akkor nyálgép leszel, ha magabiztosabb akkor zaklatod őket, ha rájuk bízod a döntést akkor gyáva egér akinek nem írnak vissza.
2020. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!