Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen szélsőségesek a...

Miért ilyen szélsőségesek a rasszizmus elleni tüntetések?

Figyelt kérdés

A Mercedes f1-es festését be akarják tiltani, mert fekete. Haaaaatalmasat röhögtem ezen. A napot nem akarják betiltani? csak mert a feketéket jobban melegíti? :( :( :(


Szerintem nagoyn nagyon túloznak már ezzel. Ha egy fekete ember megöl egy embert és a rendőrök letartóztatják akkor az rasszista. Mert a feketéknek mindent szabad? vagy mi?

Ennyi erővel én megtilthatom, hogy egy fekete rendőr érjen csak azért, mert az rasszista.


2020. júl. 8. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Link?
2020. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Akkor olvass ennek utána hogy hogy is van ez, óriási baromságot írtál le ide. A festés éppen azért fekete mert a Black Lives Matter mozgalom mellett, vagyis a rasszizmus ellen állnak ki. És nem akarja senki sem betiltani, hanem egyszerűen bizonytalan hogy fog-e problémát okozni nekik az új festés, befolyásolja-e az autó teljesítményét, ezért lehet hogy majd vissza kell cserélnie a Mercedesnek.


A többi állításod is hasonlóan értelmetlen. Senki nem mondja azt hogy a feketéknek mindent szabad.

2020. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Simán ökör hülye csürhe,ha már fehér vagy és nem jelented ki hogy szereted a feketéket rasszita vagy.

Fekete pólóba vagy?

Rasszita vagy.

Fekete hajad van?

Rasszita vagy.

Még a fekete színű állatokat is kiírtják ha odáig elfajul a egész dolog.

2020. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem mondogatja senki. hanem a feketék hiszik ezt. Tudod hány videót látni, hogy megdobálják a rendőröket plusz meg is verik csak azért, mert előállítják a bűnözőket? A 20 éves fekete srác meglöki a rendőrt, az elesik, erre a másik rendőr rabosítja és beülteti az autóba. erre persze mindenki ki van akadva. mert rendőrt meglökni szabad, de következményei ne legyenek :(
2020. júl. 8. 16:51
 5/18 A kérdező kommentje:
A hír hallatára az internet népe felrobbant és ismét két táborra oszlott: akiknek tetszik a bracleyi istálló új festése és azokra, akik pedig nem tudnak azonosulni a festés üzenetével. Sokan rasszistának találják.
2020. júl. 8. 16:55
 6/18 A kérdező kommentje:
VAlamiért nem elég a feketéknek, hogy senki nem rasszista. több kell ennél. A végén a feketék lesznek a rasszisták.. már azok amúgy. Fehéreket nem engednek be csak fekete lakta városba...
2020. júl. 8. 16:56
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

A hulye kis :( fejekbol látszik hogy nem vagy még felnőtt egy teljesen kifeklodott aggyal, szóval maradjunk inkább annyiban hogy ez nem az a téma amiről véleményt alkothatnál úgy hogy nem ismered a dolgok hátterét. Pláne úgy hogy téged nem érint rasszizmus.


És ha már b asztál linkelni cikket, utána néztem és az egyetlen cikk amit találtam az volt hogy az f1 esek lefestettek feketére egy Mercedest hogy kifejezzék a támogatásukat a rasszizmus ellen küzdőknek.

Sírd magad álomba miatta ha ilyen érzékeny kis szar vagy.


:( :( :(

2020. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már hogy ne érintene ember? Te sem lehetsz fejlettebb annál amit írsz :( londonban élek :) ott tombolnak a feketék. tudod milyen szörnyű folyton attól rettegni, hogy egy fekete társaságbe keveredek? Tudod hány embert vernek ezek? Csak úgy a semmiért? csak azért, mert fehér?
2020. júl. 8. 17:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szudán kolegám, mindenki csak csokinak hívja mivel a rendes nevét senki nem bírja kiejteni (csokiként mutatkozik be az újaknak szóval tetszik neki), na neki v a n tele legjobban a fa.. a ezzel az egész blmel. Eddig ő volt az egzotikusfiú a környéken, most pedig ferde szemmel néznek rá.
2020. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak fekete ismerőseim. Londonban a feketék a leg segítőkészebbek!


De amióta ez a blm dolog van minden fekete sokkal agresszívebb lett. A metrónál a jegykezelő van, hogy sokakat átenged jegymutatás nélkül egy személyzeti kapun, csak, hogy segítse az áthaladást. amióta blm van olyan razzia van a fehérekkel szemben, hogy az valami őrület. mindenbe is belekötnek. BORZALOM!

2020. júl. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!