Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki emberek és...

Miért akadnak ki emberek és bántanak engem amiatt, hogy nincs profilképem, vagy épp nem nyílvános az ismerőseim listája?

Figyelt kérdés

Kezdjük a profilképél. Egyszerűen csak nem akarom az arcképemet kirakni a nyílvánosság elé. Mert csak. nem akarom és kész. Erre csomóan jönnek azzal, hogy könnyű a kutyád mögé bújva beszélni. És abban a helyzetben csupán elmondtam a véleményem arról, hogy mégis hol volt az anyuka, amikor a két éves kislánya kizuhant az erkélyről. (spoiler: telefonált és kint hagyta)


másik. Írok egy bejegyzést hangyaírtó szerről kérdezősködve. Erre csomóan jönnek azzal, hogy ne figyeljetek rá, kamu az oldala. ismerősei sincsenek. És nem csak egy ember ekkora hülye, hanem vagy 10-en minimum.


Most ez komoly? 380 ismerősöm van, csak nem nyílvános. az ismerőseim láthatják, de aki rákattint a profilomra csak a szeretett kutyámat láthatja és a borítóképemen engem és 11 bringás társamat verseny után (mindegyikőjük engedélyével)


De akkor sem fogom a nyílvánosság előtt kitárni az arcomat úgy, hogy arról meg lehessen mondani, hogy az ÉN vagyok. tömegben más.


2020. júl. 5. 00:12
1 2
 11/11 lencsefőzelék ***** válasza:
28%

* nyilvános, nyilvánosság

* hangyairtó

2020. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!