Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki emberek és...

Miért akadnak ki emberek és bántanak engem amiatt, hogy nincs profilképem, vagy épp nem nyílvános az ismerőseim listája?

Figyelt kérdés

Kezdjük a profilképél. Egyszerűen csak nem akarom az arcképemet kirakni a nyílvánosság elé. Mert csak. nem akarom és kész. Erre csomóan jönnek azzal, hogy könnyű a kutyád mögé bújva beszélni. És abban a helyzetben csupán elmondtam a véleményem arról, hogy mégis hol volt az anyuka, amikor a két éves kislánya kizuhant az erkélyről. (spoiler: telefonált és kint hagyta)


másik. Írok egy bejegyzést hangyaírtó szerről kérdezősködve. Erre csomóan jönnek azzal, hogy ne figyeljetek rá, kamu az oldala. ismerősei sincsenek. És nem csak egy ember ekkora hülye, hanem vagy 10-en minimum.


Most ez komoly? 380 ismerősöm van, csak nem nyílvános. az ismerőseim láthatják, de aki rákattint a profilomra csak a szeretett kutyámat láthatja és a borítóképemen engem és 11 bringás társamat verseny után (mindegyikőjük engedélyével)


De akkor sem fogom a nyílvánosság előtt kitárni az arcomat úgy, hogy arról meg lehessen mondani, hogy az ÉN vagyok. tömegben más.


2020. júl. 5. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, hogy mások mit gondolnak/írogatnak!

Nekem sincsen profilképem, és nem nyilvános az ismerőseim listája, de akinek ez nem tetszik, azzal nem tudok mit csinálni.

2020. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezek olyan emberek, akik nem tudnak beléd kötni, de beléd akarnak, így a profilodba kötnek.

Ha lenne kint kép, akkor azt cikiznék ki, hogy vagy boomer vagy, vagy gloomer, vagy hippi, vagy pláza picsa, vagy c*gány (abba is belekötnek, igen és így lec*gányozzák az igazi roma származású embert is, és jönnek a "színes fím tezsvérem" kommentek) vagy.

Ezekkel nem tudsz mit kezdeni, életunt emberek, akik bele vannak fásulva a munkába vagy nincs is nekik és így élik ki magukat, meg az oltogatáson szórakoznak.

Nem kell ebbe belemenni, vagy "intelligensen" kell őket beégetni.

Ne vedd magadra, te szíved joga mi van kirakva.

Nekem legutóljára, amikor értelmesen kommenteltem, a nagy röptű vitatársam kitért arra, hogy milyen profilkép van kirakva nekem, meg stb...

Ha nem bírnak veled, ezt tipikusan legalja, idióta mód előhúzzák, hogy a profilképed, meg a korod.

2020. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincs. Nem is értelek.. Akinek nem tetszik, azt nagyon tudom sajnálni.. Sok időd lehet ha ilyenekre egyáltalán figyelsz..
2020. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3+ Hogy miért akadnak ki? mert ostobák és nem gondolkodnak, mikor tolják fel a fotóikat.. a másik meg gondolkodik..
2020. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De tényleg abból ítélnek meg egy hangyaírtós posztot, hogy épp látják-e az ismerőseimet? Ha kamu lenne a profilom miért éppen hangyaírtóról kérdezték? logic lvl végtelen..
2020. júl. 5. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a fajta embereket nem tudom kommentálni, csak azt hogy remélem munkahelyük van és annyival tesznek az emberiségért és nem csak az oxigént lebzselik el a normálabbjától.
2020. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Háát jó. hagyom. csak szomorú és legbelül azért fáj is. Majd felteszem itt a hangyaírtós kérdést :D (feltettem már)


meg még azzal az érvekkel jönnek, hogy ez a fészbúk, magyarán arc könyv, tehát ha már itt vagy vedd már a fáradságot és beírod magad a rendszerbe. akkor nem rontod itt a levegőt..

Naa köszikeeeh. ez annyira sokat segített.. Ettől még a hangyák is elmásztak a konyhában..

2020. júl. 5. 00:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles profilképet magadról beállítanod, ha van a profilodban több kép feltöltve, akármilyen láthatósággal és a nevedet tudod igazolni, hogy az az igazi.

Facebook szabályzat.

Azoknak akik írnak ilyet, hogy írd magad a rendszerbe: Köszi, heló!

Szabályzattal minimum legyenek ők tisztában :)

2020. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is bírom az ilyen elmeháborodottakat, akik azzal jönnek, hogy "profilkép nélkül nem lehet véleményed" meg "vállald fel az arcodat".


Ugyanezek a szellemi nyomorékok irkálnak a szexuális életükről csoportokba, meg politizálnak, és utána nagy szemekkel csodálkoznak, hogy miért hagyta ott őket a házastársuk, meg miért rúgták ki a melóhelyükről őket. Annyi eszük van, mint egy marék lepkének, nem csoda, hogy rajtuk röhög mindenki az okádék kommentes csoportokban...


Ne foglalkozz az ilyen fogyatékos, degenerált, kőbuta népekkel! Embert direkt nem írok.

2020. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Hol a tripla pipa gomb?! :D

Ezt 100x zöld pacsiznám! 😂

2020. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!