Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért húzom a fiúk agyát?...

Miért húzom a fiúk agyát? Hogy másszak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Úgy csinálok, mintha nekem is tetszene az illető, vagyis olyan jeleket adok neki, azért, mert élvezem, hogy tetszem neki. Ez így nagyon gonoszul hangzik, de pl van egy srác, aki emiatt bevallotta nekem egy közös buli alkalmával, hogy tetszem neki, megkérdezte, hogy megéri e próbálkozni nálam, és én nem akartam megbántani illetve szeretem az illetőt, mint barát, és nem is értem, hogy miért, de azt mondtam neki, hogy igen, pedig egyébként nem gondolok rá úgy. Most mit csináljak? Elhívott randizni, de nem akarok tőle semmit. Annyira hülyén viselkedem kissé ittas állapotban, olyanokat mondok, amiket aztan megbánok, mert jól esik az egómnak, hogy tetszem valakinek, de ilyenkor meg kétségbe vagyok esve, mert ha megkérdezi, hogy akkor miért mondtam a buliban azt, amit, akkor nem tudok értelmes választ adni, és hülyének fog nézni, nem mellesleg teljesen jogosan. Kérlek segítsetek, igen, tudom, hogy szemét vagyok, és soha többé nem csinálok ilyet, de most segítsetek, hogy másszak ki ebből? Mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg és barátok tudjunk maradni? Köszönöm a válaszokat!:)
2020. júl. 1. 00:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hozzád*
2020. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!