(nincs súrlódás)2020. máj. 1. 00:55
1/2 anonim válasza:
F=m*a
F=2kg*a
a=(delta)v/(delta)t= 5m/s / 5s = 1m/s^2
F=2kg*1m/s^2
F=2N
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. máj. 1. 01:51