Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit csak egy pszichológ...

Mi az amit csak egy pszichológusnak mondanál el?

Figyelt kérdés

Kihasználva az oldal anonimitását, csak kíváncsiságból, mi az, amit magadnak se mersz bevallani, a hétköznapokban leplezed, vagy hárítod?

(lehet ez pl. gyengeség, vágy, társadalmi tabu)


2020. jún. 30. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Hogy vigyázzon, nehogy Nietzse és Freud sorsára jusson:)
2020. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszem hogy van olyasmi amit legalább azoknak a családtagoknak, barátoknak ne mernék elmondani, akikben feltétlen megbízok.
2020. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hogy nem értem miért vagyok képtelen arra, hogy velem egykorúakban megbízzak, plusz jobban szeretem az ofőmet, mint anyukámat
2020. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Freud legalább jól érezte magát végigkokózta az egész életét hacsaknem kapott skizofréniát vagy pánikbetegséget tőle

Abban az időben a kokaint használták orrtisztitásra, üditőbe felpörgetőnek és borba is öntötték

2020. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a phszihés problémáimmal összefüggő dolgokat ami rá tartozik

Nincs szükségem lelkifröccsre eleget tapasztaltam már sok téren az orvoslásban és még csak orvos sem vagyok az a vicc,sajnos a saját káromon kellett az orvostudomány segitségét illettve sok esetben súlyos műhibáit és mellékhatásait megtapasztalnom

2020. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez mindenféleképpen egy olyan témakör lehetne, amit azért csak pszichológusnak mondanék el, mert másra nem tartozik - itt sem.
2020. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a női lábakat, ezen szeretnék változtatni, ha már kiélni nem lehet ezt a dilit.
2020. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 sosem értettem meg a lábfetisizmust

Jó néz ki ha egy nőnek hosszú és sportos combjai vannak de hogy ez a lábfétis, hogy erre álljon a dákó hát nem is tudom

De még mindig jobb a lábfétis mint a homoszexualitás vagy a skizofrénia-üldözési mánia phszihiátriai téren, ezzel nem ártassz senkinek csak fura, hogy mit látsz és élvezel benne

2020. júl. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!