Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mondana valaki egy oldalt,...

Mondana valaki egy oldalt, ahol tudnék egy jó pszichológussal beszélni? Főleg ilyen kamaszra specializálódott pszichológus érdekelne.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamaszpanasz.hu.
2014. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó pszichológussal nem fogsz tudni az interneten keresztül beszélni. Egyébként meg az iskolapszichológus pl. teljesen ingyenes, és legalább hús-vér ember, aki biztosan ért ahhoz, amiről beszél.
2014. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, az a gond. A csajt meg nem fogom tudni odaráncigálni, ezért kellenek tanácsok, hogy mit kezdjek vele? Anorexiás amúgy.
2014. jan. 2. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia nem egy egyszerű kis magánéleti probléma, hanem egy betegség, amit szakemberek segítségével lehet meggyógyítani. Te lényegében semmit sem tudsz ezzel kezdeni, csak legyél ott és támogasd. Valamint mondjuk nem ártana beszélned a szüleivel, mert egyedül ők lehetnek hatással erre, vihetik el szakemberhez.
2014. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szüleit nem érdekli. Látják, hogy mi van vele de le se szrják. Rólam meg úgy tudja, hogy nem tudom.
2014. jan. 3. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Húha, az elég kemény...

Akkor azt tudom tanácsolni, hogy tényleg az iskolapszichológussal beszélj, ő biztosan tud segíteni neked ebben a helyzetben. Vagy ha esetleg nagyon jó a viszonyod az ofőddel, hozzá is fordulhatsz, de az kevésbé lesz diszkrét. A pszichológust köti a titoktartás, csak abban az esetben léphet közbe vagy szólhat másnak, ha a barátnőd nagy életveszélyben van már. De mindenképp beszélj vele, biztosan tud segíteni, vagy elirányítani valakihez :)

2014. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Suliban csak védőnő van, csöves suli, pszichológusra bizti nincs pénz, nem is láttunk itt :/ Ő felettem jár egy évvel de az ő ofője még a szexet is barátkozásnak meri csak mondani, az én ofőmmeg iszonyat pletykás, a kinézetem, stílusom, érdekes életfelfogáso miatt nem képes megérteni, ezért ki nem állhat, meg néha olyann vitákba keveredtem vele, ahol mindenki (szülők is) nekem adtak igazat, szóval nem a legjobb a kapcsolatunk.
2014. jan. 3. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
kek-vonal.hu !!!!!!!!
2014. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pszichiatert keressen fel ne pszichologust! ez betegseg nem jatek!
2014. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!